Çukur Dizisi 4. sezon 2. bölüm izle

Show TV'nin dizisi olan Çukur Dizisi, reytinglerde birinci sırayı aldı bırakmıyor. Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Çukur Dizisi 4. sezon 2. bölüm izle, youtube Çukur Dizisi 4.sezon 2. bölüm izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, 2. bölümde neler oldu, dördüncü bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...
8 Eylül 2020 19:23- Son Güncelleme - 8 Eylül 2020 19:32
Google news abonelik

Çukur Dizisinin 4. sezon 1. bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Uzun süre ara verilen Çukur Dizisi, Show TV ekranlarında yayınlanması ile izleyici rekorları kırdı. Birinci bölümde yaşananlar ve ikinci bölüm hakkında detaylar haberimizde yer alıyor.

Geçen bölümde Cumali, babasını kimin öldürdüğünü öğrendi. Erdenet ailesi Cumali'ye Yamaç'ın İdris Koçavalı'yı vurduğu anları izleterek Cumali'ye kimin öldürdüğünü gösterdi. Cumali bu duruma dayanamayıp önce Yamaç'a hesap sordu daha sonra ise Yamaç'ı vurdu.

Arık Erdenet'in gazeteciyi öldürmesine sinirlenen Yamaç Koçavalı, Cengiz Erdenet'in yanında Arık Erdenet'i döverek Cengiz Erdenet'i etkiledi. Daha sonra ise kargo araçlarını basarak el koyan Yamaç Koçavalı, Cengiz Erdenet'in arabasının önünü keserek tüm el koyduları maddeyi Cengiz Erdenet'in arabasının üstüne döktü. Cengiz Erdenet bu durumdan etkilenerek Yamaç Koçavalı'yı Erdenet ailesine istediğini belli etti.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI