AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sultanlar Ligi'ne Çıkan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Taraftarına Kavuştu

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 05 Nis 2022 - 22:23 / Son Güncelleme : 05 Nis 2022 - 22:29

Bursa'da oynanan voleybol maçları sonunda İlbank ile birlikte Sultanlar Ligi'ne çıkmaya hak kazanan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü taraftarıyla buluştu.

Bursa'da oynanan maçlar sonunda Sultanlar Ligi'ne çıkmaya hak kazanan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, taraftarıyla buluştu.

Adana Adnan Menderes Spor Salonu’nda düzenlenen Kupa Töreni'nde Grup Mega Band sahne aldı. Törene Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ASKF Başkanı Ahmet Bozan, TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer ve Adanalılar katıldı.

"Geçen yıl direkten döndü"

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, şu açıklamaları yaptı: "Voleybol camiasının bizlerden çok şey beklediğinin farkındaydım. İkinci yılımızda tamam dedik ve bunu başardık. Geçen yıl direkten döndü kıl payı kaçırdık. Ama bu sene çok şükür şu gördüğünüz muhteşem kadroyla başardık."

"Bu takım benim değil"

"İlbank ile biz çıkarız dedim hep. Aynen de dediğim gibi oldu başardık. Bugün tarihte ilk defa Sultanlar Ligi'ne çıkmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu takım benim, Çukurova Belediye'sinin değil, Adana halkının tamamının takımıdır."

"Murat Sancak'a teşekkür ediyorum"

"5 bin kişilik bir salon için yer tahsis ettik. Onun çalışmalarına yakında başlanacak. Ayrıca en büyük teşekkürü de Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ve taraftarlara ediyorum."