Cüneyt Çakır'ın o kararı doğru mu? Deniz Çoban yazdı!

12.07.2018 08:24 - Son Güncelleme -
Cüneyt Çakır'ın o kararı doğru mu? Deniz Çoban yazdı!

Süper Lig’in eski hakemlerinden ve günümüzün Fanatik gazetesi yazarı Deniz Çoban, Hırvatistan-İngiltere maçının tartışmalı pozisyonlarını değerlendirdi. Çoban, Çakır’ın performansını da analiz etti.

Deniz Çoban’ın 12 Temmuz tarihli yazısı şu şekilde;

Dün gece Cüneyt Çakır, yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık ongun tarih yazdılar. Türk insanına büyük bir gurur yaşattılar. Üst üste katıldıkları iki Dünya Kupası’nda da yarı final maçında görev almayı başardılar.

Final maçını bekliyorduk ama bu da öyle küçümsenecek sıradan bir maç değildi. Teşekkürler Çakır... Teşekkürler Duran... Teşekkürler Ongun...

Hırvatistan’ın beraberlik golü çok tartışılacağa benziyor. Perisic’in ayağı rakibinin kafasına kadar kalkıyor. Burada savunma oyuncusu kalkan ayağı görmediği için, bu ayaktan etkilenmiyor ancak Perisic’in ayağı tehlikeli olacak yükseklikte. Yüzde elli elli bir pozisyon.

Çakır gole prim tanıdı. Zaten ‘VAR’ da pozisyona gol verilmesinin hatalı olmadığını tespit etti. Bu golü Sow’un iptal edilen golüyle kıyaslayanlar olacaktır. Tamamen birbirinden farklı iki pozisyon. Sow’un golünde her şeyden önce temas var.

Zlatan Ibrahimovic oyuncu olursa...

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up