• Diğerleri

"Darri, Galatasaray'da oynar"

16 Nisan 2020 14:37- Son Güncelleme - 16 Nisan 2020 14:51
Google news abonelik

Fatih Karagümrük'ün Hollandalı futbolcusu Brahim Darri, Galatasaray'ın kendisini takip ettiğini söyledi.

Darri'nin takım arkadaşından son dakika Galatasaray için transfer açıklaması geldi.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Karagümrüklü Ramazan Civelek, "Brahim Darri'nin röportajını ben de okudum. Darri çok yetenekli bir arkadaşımız. Darri, Galatasaray seviyesinde fakat o tip takımlarda gol ve asist sayınız yüksek olmalı. Darri'ye de konuşmamızda gol ve asist sayısını artırmasını söyledim." dedi.

Ramazan Civelek, Fenerbahçe'ye dönecek mi?

Kariyer hedeflerinden bahseden Ramazan, "Fenerbahçe altyapısında uzun yıllar forma giydim. Sonrasında profesyonel oldum. Fenerbahçe'ye kim dönmek istemez? Şu anda ilk hedefim Karagümrük'le hak ettiği Süper Lig'e çıkmak." ifadelerini kullandı.

'Sağ bek pozisyonuna alıştım'

'Sağ bek pozisyonuna alıştım'
Sağ bek pozisyonuna alıştığını ifade eden 24 yaşındaki futbolcu, "Geçtiğimiz sezon Play-Off maçlarında sağ bek pozisyonunda zorunlu olarak görev almıştım, bu sezon başında da hocam ve başkanımızla konuştuğumda sağ bek pozisyonunda oynatmak istediklerini söylediler. Sağ bek pozisyonuna alıştım, hücumu seven bir oyuncuyum, sezonun ilk yarısında Erkan Ağabey(Zengin) ile önlü arkalı oynadık, Erkan Ağabey ile oynamak çok büyük keyfti." diye konuştu.
 

"A Milli Takım tarafından izlediğine dair bilgiler var. Bu konuda düşenceniz nedir?" sorusuna Ramazan Civelek, "Bana da bu bilgiler geldi. Her Türk oyuncusunun hedefi ve hayali Milli Takım formasını giymektir." cevabını verdi.  

5 gol, 3 asist kaydetti

5 gol, 3 asist kaydetti

Bu sezon 20 lig maçında ilk 11'de oynayan 1996 doğumlu futbolcu 5 gol, 3 asist kaydetti, oyuncu 2 kupa maçında forma giydi. 

 

Tuncay Şanlı'nın Premier Lig'de attığı en güzel goller