David Beckham, Instagram hesabını Ukraynalı bir doktora verdi

Feride Kara
21.03.2022 - 00:05 | Son Güncellenme: 21.03.2022 - 00:17

Dünyaca ünlü eski futbolcu David Beckham 71 milyon takipçili Instagram hesabını Rusya savaşının etkisinde olan Ukraynalı doktor Irina Kondratova'ya verdi

David Beckham, Instagram hesabını Ukraynalı bir doktora verdi

UNICEF İyi Niyet Elçisi David Beckham, 71 milyondan fazla takipçisi olan Instagram hesabının kullanımını Ukrayna'nın Harkov şehrindeki bir hastanede çalışan doktor Irina Kondratova'ya verdi

Beckham destek istedi

David Beckham Instagram hesabında yayınladığı mesajında, "Sosyal medya hesabımı Ukrayna'nın Kharkiv bölgesindeki perinatal hastanesinin müdürü Irina'ya veriyorum. Irina oradaki hamile kadınlara sağlıklı bir doğum yapmaları için yardım ediyor. Orada zor durumda olan yeni doğanlara solunum cihazı makinesi bağışlarınız için teşekkür ediyoruz. Hikayelerimde Irina ve sağlık çalışanlarının hayat kurtarmak için mükemmel çalışmaları hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız. Lütfen elinizden ne şekilde gelirse bu insanları desteklemeye ve UNICEF gibi kuruluşları desteklemeye devam edin. Beraber bir fark oluşturabiliriz” ifadelerini kullandı.

Hikayeler bölümünde yayınladı

Harkov Perinatal Merkezi Müdürü Doktor Irina Kondratova hastanedeki çalışma koşullarının görüntülerini paylaştı. Kondratova, hastanedeki görüntüleri Beckham'ın Instagram sayfasındaki hikayeler bölümünde yayınladı. 

İlgini Çekebilir
Rusya, CAS'tan yine eli boş döndü!
Habere Git

Bombalamalarla nasıl çalışılacağını öğrendik

Kandrontova, “Savaşın ilk gününde hamile kadınlar ve anneler bodrum katına tahliye edildi. Birlikte korkunç bir 3 saat geçirdik. Ne yazık ki, yoğun bakımdaki bebekleri hayat kurtaran ekipmanlara ihtiyaç duydukları için bodrum katına alamıyoruz. İlk günler en zoruydu. Bombalama ve protestolarla nasıl çalışılacağını öğrenmek zorundaydık. Bu benim işim ve 24 saat boyunca devam ediyor. Her gün buradayım” ifadelerini kullandı.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler