• Diğerleri

Dele Alli, Ada basınını salladı! Skandal davranış...

22 Mart 2020 17:48- Son Güncelleme - 22 Mart 2020 17:51

Neredeyse tüm dünyada koronavirüs salgını sebebiyle sportif faaliyetler dururken, İngiltere Premier Ligi de organizasyonu ertelediğini açıklamıştı.

Ligler ertelendikten sonra oyunculara, kulüplerinden evde yapabilecekleri özel antrenman programları yazılıyor ve gerekirse videolu takipleri yapılıyor. Liglerin ne zaman tekrardan oynanabileceği henüz belli olmadığı için oyuncuların evlerinde dururken formda kalmaları şart. 

Dele Alli'den skandal!

Tottenham'ın yıldız oyuncusu Dele Alli ise bu zorlu salgın günlerinde bir skandala imza attı ve Ada basınında ses getirdi.

Özellikle Avrupa ülkelerinde kapalı mekanlar sırayla kapatılırken ve insanlar kendilerini evlerinde izole etmeye özen gösterirken, Dele Alli'nin sezonun ertelenmesinin ardından iki gece üst üste kız arkadaşıyla birlikte gece kulübüne gittiği ortaya çıktı.

Özellikle bazı ülkelerdeki hükümetler barlar ve gece kulüpleri gibi alanları koronavirüsünün yaygınlaşmasına sebep olacağı gerekçesiyle kapatıyorlar. Aynı zamanda Dele Alli'ye ise eski takım arkadaşı Kyle Walker'ın da eşlik ettiği ve ikilinin Londra'daki Tape isimli bir gece kulübünde birlikte VIP locada yer aldıkları belirtildi.

Daha önce ırkçılıkla suçlandı

23 yaşındaki oyuncu, koronavirüs sebebiyle ligler ertelenmeden önce sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda, havaalanında Asyalı bir kişiyle aynı yerde olduğu için maske takmasının ardından ırkçılıkla suçlanmıştı. Daha sonra olayla ilgili konuşan Alli, "Komik değildi ve bunu fark eder fark etmez videoyu sildim. Hem kendimi hem de kulübümü hayal kırıklığına uğrattım. Bu hakkında şaka yapılmaması gereken bir konu." ifadelerini kullanmıştı.

AJANSSPOR - DIŞ BASIN

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Son Turda Büyük Drama! (MotoGP 2019 - Avustralya Grand Prix)