Demirören'den Fransa mesajı!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetimindeki A Milli Takım'ın 2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinde yarın yapacağı İzlanda maçından istedikleri sonuçla ayrılacağına inandığını belirtti.
12 Ekim 2015 12:22- Son Güncelleme - 12 Ekim 2015 12:22
Google news abonelik
Demirören'den Fransa mesajı!

Demirören, TFF tarafından yayımlanan maç kitabında "Özel bir hikaye yazacağız" başlığıyla kaleme aldığı yazısında, "Milli takımımızla yaşadığımız tüm büyük başarıların aynı zamanda özel bir hikayesi vardır. En büyük başarılar milli duyguların tek vücut halinde bazen tek bir şuta yoğunlaştığı anlarda gelmiştir" ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin başarı hikayelerini imkansızlıklardan dolayı yazdığını kaydeden TFF Başkanı, "Şimdi milli takımımız bir kez daha zoru başarmak ve özel bir hikaye yazmak üzere. Fatih Terim yönetiminde yeniden yapılanan, gelecek için bize büyük umut veren milli takımımızın, İzlanda maçından da arzuladığımız sonucu alacağına ve Fransa'ya bir adım daha yaklaşacağımıza inancım tam" görüşlerini aktardı.

Konya'da oynanacak maça taraftarları davet eden Yıldırım Demirören, yazısında ayrıca şu ifadelere yer verdi: 

"Bu önemli maçta sizlerin desteği her zamankinden daha kıymetli. Nerede olursanız olun milli takımımızın yanında olacağınızı biliyorum. Ayrıca, son maçlarda bize inanılmaz destek sunan Konya taraftarının bu önemli maçta milli takımımızı en güzel şekilde ağırlayacağını da biliyor, kendilerine şimdiden teşekkür ediyorum. Dostluğun ve centilmenliğin kazandığı, sonucun bizden yana olduğu keyifli bir karşılaşma diliyorum."