AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Denizlispor’da transfer yasağı kalkıyor!

İlk Yayınlanma : 17 Oca 2021 - 20:45 / Son Güncelleme : 17 Oca 2021 - 20:51

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor’un Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yavuz Cinkaya, eski kalecileri Adam Stachowiak'ın alacaklarını yarın ödeyip transfer yasağını kaldıracaklarını belirtti. Denizlispor’da transfer yasağı kalkacak mı? İşte detaylar…

Denizlispor’da transfer yasağı kalkıyor!

Denizlispor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yavuz Cinkaya, Adam Stachowiak'ın alacağını yarın ödeyip transfer yasağını kaldıracaklarını söyledi.

Geçtiğimiz hafta futbolculara ödeme sözü verdiklerini belirten Cinkaya, şöyle konuştu:

“Federasyonun imzasını bekliyoruz. İnşallah önümüzdeki hafta başında futbolcularımızın alacaklarının birçoğunu ödemiş olacağız. Ayrıca takımda çok fazla sakatımız var, oyuna müdahale edecek oyuncumuz az. Bununla ilgili teknik direktörümüzle bir toplantı yaptık. Covid-19 bulgusu çıktı bir oyuncumuzda. İnşallah bu kara günleri bir an önce dağıtmak istiyoruz.”

“Hocamız takımın başında”

Sosyal medyada gerçeklerin yazılmadığına dair açıklamada bulunan Yavuz Cinkaya, “Hocamız takımın başında. Hatta dün akşam futbolcularımızla tesislerde taktik toplantısı yaptılar.” ifadelerini kullandı.

“Biz yeni gelecek yönetimin yüzde 100 arkasındayız.”

Yönetime aday isimlerin olduğu iddiası hakkında konuşan Cinkaya, “Evet öyle. Hatta Turgay Mersin'in adı geçiyor. Turgay abi zaten bizim görüştüğümüz bir ağabeyimiz. Eğer öyle bir konu varsa gerçekten bugün yarın açıklama yapılırsa Denizlispor'un menfaatine olur. Biz yeni gelecek yönetimin yüzde 100 arkasındayız. Destekleyeceğimizi de açıkladık. Mutlu oluruz, yanlarında oluruz. Eğer bunlar gerçeği yansıtmıyorsa da lütfen 'yansıtmıyor' açıklaması yapsınlar ki Denizlispor'umuz zarar görmesin.” şeklinde konuştu.

“Takviye var, hatta iki oyuncumuz şu an uçakta.”

Takımın transfer yapıp yapmayacağına dair soruya cevaben Yavuz Cinkaya, “Takviye var, hatta iki oyuncumuz şu an uçakta. Önümüzdeki hafta başı o isimleri de açıklayacağız. Transfer yasağı son anda Adam Stachowiak'tan geldi. 127 bin avro civarında bir para... Onu da hemen yarın yatırıp transfer yasağını kaldıracağız.” dedi.