Denizlispor Başkanı Mehmet Uz; “Kongre Kararı Aldık"

İsa Kethüda
27.12.2022 - 11:22 | Son Güncellenme: 27.12.2022 - 11:26

Denizlispor haberleri... TFF 1. Lig takımlarından Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, “Denizlispor'un önünü açmak için olağanüstü kongre kararı aldık" dedi.

TFF 1. Lig ekiplerinden A. Denizlispor, 10 Ocak 2023 tarihinde seçimli olağanüstü genel kuruluna gidiyor. Kulüp Başkanı Mehmet Uz, konuyla ilgili açıklama yaparak, yeniden aday olup olmayacağını değerlendirdi. 

"Seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldık"

Başkan Uz, “3 Ağustos 2021 tarihinde, kulübümüzün değerli delegelerinin desteğiyle aldığımız ve bugüne kadar büyük fedakarlıklarda bulunarak layığıyla yerine getirdiğimize inandığımız görevimizle ilgili bir karar verme ihtiyacı oluşması sebebiyle, seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldık. 

"En iyi şekilde hizmet etmeye çalıştık"

İlk günden beri tüm olumsuz şartlara rağmen mazeret üretmeden bize emanet edilen kulübümüze en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştık. Kulübümüzün önünü açmak için olağanüstü genel kurul kararı alındığını tüm kamuoyunun bilmesini istiyorum. 

Mehmet Uz adaylık ile ilgili kararını henüz vermedi

10 Ocak 2023 tarihinde yapılacak olağanüstü genel kurulda yeniden aday olup olmayacağıma önümüzdeki süreçte yaşanacak gelişmelere göre karar vereceğim. 

Ancak şu da unutulmamalıdır ki; tedbir alınmayan ve gerekleri yerine getirilmeyen her gün, telafisi daha zor sonuçları beraberinde getirecektir” dedi.

Öte yandan, ligde Yeni Malatyaspor'u 3-0 mağlup eden Denizlispor topladığı 15 puanla 17. sırada yer alıyor.

Senin için hazırladığımız haberler