Denizlispor'dan Mehmet Özdilek, Rodallega ve Fenerbahçe açıklaması!

14 Ekim 2019 17:19- Son Güncelleme - 14 Ekim 2019 14:25
Google news abonelik

Denizlispor Kulübü Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan, teknik direktör Mehmet Özdilek ile yaptıkları anlaşma sürecine istinaden değerlendirmelerde bulundu. Şanlıkan, “Mehmet Hoca ile görüşmemiz sadece 15-20 dakika sürdü. Camiamız için hayırlı olsun. İlk 5 hedefimiz devam ediyor” diye konuştu.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayın konuğu olan Şanlıkan’ın açıklamaları şu şekilde:

Kaan Şanlıkan: "Mehmet Özdilek ilk tercihimizdi, toplantı 15-20 dakika sürdü"

Mehmet Özdilek bizim yönetim olarak ilk tercihimizdi. Toplantı yaptık ve görüşmemiz sadece 15-20 dakika sürdü. Özdilek çok istekliydi. Anlaştık ve hemen göreve başladı. Camiamız adına hayırlı olsun.

Kaan Şanlıkan: "Denizlispor olarak ilk 5 hedefimiz devam ediyor"

Kaan Şanlıkan: "Denizlispor olarak ilk 5 hedefimiz devam ediyor"

Bizim ilk 5 hedefimiz devam ediyor. Hocamız da bu düşüncede. Takımı iyi şekilde hazırlayacak. Lig içinde gidebildiğimiz en iyi noktaya gitmek istiyoruz.

Kaan Şanlıkan: "Hocamız 1 yıllık kontrat yapmamızı önerdi"

Kaan Şanlıkan: "Hocamız 1 yıllık kontrat yapmamızı önerdi"

Hocamız 1 yıllık kontrat yapılmasını önerdi. Ama biz hocamıza güveniyoruz. Antalyaspor’da olduğu gibi uzun süre kalacağını düşünüyoruz. Başarılı olması için de elimizden geleni yapacağız.

"Süper Lig'e yeni çıkmışız gibi bir heyecan var"

Kulüpte şu anda Süper Lig’e yeni çıkmışız gibi bir heyecan var. Fenerbahçe maçı bizim için önemli bir maç. Puan ya da puanlar alacağımıza inanıyoruz.

"MHK, Fenerbahçe maçına en doğru hakemi atayacaktır"

"MHK, Fenerbahçe maçına en doğru hakemi atayacaktır"

Hakemlerle ilgili açıklama yapmayı uygun bulmuyoruz. Fenerbahçe maçına tecrübeli bir hakem verileceğine inanıyoruz. Güzel bir atmosferde oynanacak maçta hakemle ilgili bir şey konuşulacağını düşünmüyorum.

Kaan Şanlıkan: "Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz"

Kaan Şanlıkan: "Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz"

Ersun Hoca bizim eski hocalarımızdan. Biz Denizlispor olarak Fenerbahçe maçında elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kazanmak istiyoruz.

"Rodellaga'nın sakatlığının daha ciddi olmamasına şükrediyoruz"

Rodallega’nın bir sakatlığı var. Şanssız bir sakatlık geçirdi. Allah’a şükür çapraz bağları kopmadı. 2 hafta kadar olmayacağını düşünüyoruz. Çok tecrübeli bir futbolcu. Sorumluluklarını biliyor ve iyi çalışıyor. Malatya maçında da hırsından dolayı o sakatlığı yaşadı. Sahaya 11 kişi çıkıyoruz. Onun açığını Fenerbahçe maçında kapatacak oyuncularımız var.