Denizlispor'dan Rodallega, Özdilek ve Beşiktaş açıklaması!

5 Kasım 2019 18:42- Son Güncelleme - 5 Kasım 2019 15:48
Google news abonelik

Denizlispor Kulübü Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Beşiktaş ile deplasmanda oynayacakları mücadele öncesinde açıklamalar yaptı. Beşiktaş karşısında 3 puan hedeflediklerini anlatan Atilla, Hugo Rodallega’nın bu maçta görev almasını beklediklerini söyledi. Ayrıca Atilla, eski yöneticilerle yaşadıkları olayla ilgili konuştu.

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Taner Atilla’nın açıklamaları şu şekilde:

Taner Atilla: "Sivasspor maçında bu sezonki en kötü futbolumuzu oynadık"

Sivasspor maçını kaybetmememiz gerekiyordu. Belki de sezonun en kötü futbolunu oynadık. Ciddi eksiklerimiz vardı. Sivasspor da bizi oynatmamaya yönelik bir futbol ortaya koydu. Kazanmasını bildiler. Maçı kaybettik diye durumumuz çok kötü anlamına gelmiyor. Moralimizi bozmayacağız. Sakat futbolcularımız da dönecek. Beşiktaş gibi zor bir rakibe karşı oynayacağız. Ona göre de hazırlıklarımızı da yapacağız.

Taner Atilla: "Taraftarlarımızın sesine kulak vermiyor değiliz"

Taner Atilla: "Taraftarlarımızın sesine kulak vermiyor değiliz"

Beşiktaş maçı bizim için çok ciddi bir sınav. Oscar, Rodallega ve Sapunaru’nun dönmesi önemli. Taraftarlarımız bizi protesto etti. Biz taraftarın sesine kulak vermiyor değiliz. Ama takımın motivasyonunu bozmamak adına da çalışma yapmak durumundayız. Denizlispor olarak Beşiktaş maçında 3 puan hedefliyoruz.

Taner Atilla: "Beşiktaş maçında 3 puan almak istiyoruz"

Taner Atilla: "Beşiktaş maçında 3 puan almak istiyoruz"

Sivasspor maçındaki futbolu hocamız Mehmet Özdilek’e fatura edemeyiz. Eksiklerimiz vardı. Ona bağlıyoruz. Önceki dönemde de Fenerbahçe maçında haksız şekilde kaybettik. Hocamızın başarılı olup olmadığını şu anda konuşmak erken. Hocamız takımın başarısı için uğraş veriyor. 11 puanımız var ve işimize bakıyoruz. Camia olarak bütünleşmeye ihtiyacımız var. Beşiktaş, Rize, Trabzonspor, Ankaragücü… Kalan 7 maçta mutlaka puanlar almak durumundayız. Bu da moral ve motivasyonla olur. Karamsarlığın kimseye faydası yok. Beşiktaş maçında 3 puan almak istiyoruz.

Taner Atilla: "Rodallega'nın Beşiktaş maçında oynamasını bekliyoruz, son karar hocamızın"

Hugo Rodallega şanssız bir sakatlık yaşadı. Antrenmanlara başladı. Beşiktaş maçına yetişecek diye sağlık ekibimizden bir rapor aldık. Biz de gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İlk 11’de oynayıp oynamama durumu hocamızın vereceği karara bağlı. Hocamızın takdiri diyebilirim.

Taner Atilla: "Eski başkan keşke basın toplantısı yapsaydı ve bu olay yaşanmasaydı"

Taner Atilla: "Eski başkan keşke basın toplantısı yapsaydı ve bu olay yaşanmasaydı"

Eski yöneticilerle yaşanan olay sonrası konu artık adli sürece taşındı. Keşke yaşanmasaydı. Türk futbolundan tekrar özür diliyoruz. Camiada önceki dönemde görev yapan başkanlar, yöneticiler güç birliği yapabilmeli. Üzücü bir durum yaşandı. Eski  başkanımız keşke ayrı bir basın toplantısı yaparak eleştirilere cevap verebilseydi. Denizlispor, bu durumdan olumsuz etkilenmeden önüne bakacak. Bu tür şeylerle vakit kaybetmeye kimsenin hakkı yok.