Diaby, Beşiktaş tribünlerine hasta!

10 Şubat 2020 21:26- Son Güncelleme - 10 Şubat 2020 18:29
Google news abonelik

Beşiktaş'lı Abdoulay Diaby ve Galatasaray'lı Jimmy Durmaz'ın menajeri Erk Toros, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Beşiktaş'lı Diaby ve Galatasaray'lı Jimmy Durmaz'ın menajeri Erk Toros'un açıklamaları şu şekilde:

Diaby'nin performansını Beşiktaş düşürdü!

"Diaby geçmişinde gol krallığı olan çok etkili bir oyuncu. Bu sezon başındaki performans eksikliği Beşiktaş takımıyla alakalı. Beşiktaş ritmi yakalayamadı. Diaby ve Abdullah Avcı uyum sağlayamadı. Beşiktaş'ta başarılı olmak için çok kısa zamanınız var. Diaby Türkiye'de kalmak istiyor ve Beşiktaş'ı çok seviyor. Beşiktaş'ın satın alma opsiyonu var. Diaby Beşiktaş'ta kalmak istiyor. Bu haftaki maçta çok iyi oynadı. Sergen Hocanın oyun sistemi  daha farklı. Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta başarılı olacağını düşünüyorum. Ofansif olarak Boateng'in de etkisiyle sahada çok etkili bir Beşiktaş var. "

Diaby, Beşiktaş tribünlerine hasta!

Diaby, Beşiktaş tribünlerine hasta!

Uyum arttıkça başarıda artacaktır. Diaby tabiri caizse Beşiktaş tribünlerine hasta. Diaby'ye karşı bazen homurdanmalar oluyor ama Diaby böyle ateşli bir taraftara karşı oynamanın motivasyonunu arttırdığını söylüyor. Beşiktaş tribününün böyle bir durumu var sevdi mi çok seviyor sevmeze de öyle gidiyor. Diaby çok kolay gollerde kaçırdı. O pozisyonları kaçırdığı için bazı tepkiler geldi ancak umarım bundan sonra o golleri atar. Diaby Mali Milli Takımı'nın da kaptanı.

Yabancı kuralı hemen değişmez!

Yabancı kuralı hemen değişmez!

"Yabancı kuralının hızlı ve radikal bir şekilde değişeceğini düşünmüyorum. Ancak belki ufak tefek değişimler olabilir. Ben federeasyonda istikrardan yanayım kulüpte çalışırken de böyleydim. Seçim olur mu bilmiyorum."

Bu golle Ibrahimovic'e meydan okudu