Diagne'ye süre verildi

10 Mayıs 2020 22:32- Son Güncelleme - 10 Mayıs 2020 22:36
Google news abonelik

Galatasaray'ın sezonu sonuna kadar Club Brugge'ye kiraladığı Mbaye Diagne'ye kiraladığı evden çıkması için 15 Mayıs Cuma gününe kadar süre verildi. Senegalli golcü süreyi aşarsa mahkeme kararıyla çıkartılacak.

Belçika basınında yer alan habere göre; Knokke'de kiraladığı evden 30 Nisan'a kadar çıkmayan ve mahkemelik olan Diagne'ye ailesi ile birlikte oturduğu evi boşaltması için 15 Mayıs Cuma gününe kadar süre verildi.

Diagne'nin avukatı Sébastien Ledure, "Anlaşmaya avrdık ve müvekkilim cuma gününden önce ayrılacak." ifadesini kullanırken; Galatasaraylı golcünün İtalya veya Senegal'e dönüp dönemeyeceği ile ilgili olarak da, "Şu anda bu konuyu araştırıyoruz." dedi.

 

Senegalli golcü evden çıkmayı yine reddetmesi durumunda amahkeme kararıyla çıkartılacak.

Ev sahibi, Senegalli golcünün evden çıkmaması üzerine Sulh Mahkemesi'ne gitmişti. Verilen karar sonucu Diagne, ailesi ile birlikte evi boşaltacak.

Daha önce Belçika basınında çıkan haberlerde, Diagne’ye nisan sonuna kadar zaman tanındığı ancak 28 yaşındaki forvetin buna uymadığı ve ev sahibinin uyarılarına tehdit mesajlarıyla karşılık verdiği ifade edilmişti

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 5