Diagne'ye büyük şok! Kadroya alınmadı...

22 Eylül 2019 17:26- Son Güncelleme - 22 Eylül 2019 14:28
Google news abonelik

Belçika Lig'nde haftanın maçında Club Brugge ile Anderlecht karşı karşıya gelecek. Transfer sezonunun son günlerinde Anderlecht'in kapısından dönüp Club Brugge'e imza atan Mbaye Diagne, bu maçta forma giyemeyecek. İşte detaylar...

Senegalli oyuncu Anderlecht'e transfer olmanın eşiğinden dönmüş, son anda ezeli rakiplerinin yolunu tutmuştu. Brüksel'deki havaalanına oyuncuyu karşılamak üzerine mor-beyazlı ekibin yöneticileri gitse de; Diagne Brugge yöneticileriyle birlikte alandan ayrılarak lacivert-siyahlı ekibe imza atmıştı.
Anderlecht cephesi sonrasında rakip kulübü oyuncuyu ellerinden almakla suçladı ve iki ekibin arası bu yüzden açıldı. Geçtiğimiz haftalarda taraflar arasında gerginleşen ortamın, bu geceki maça da yansıması ve tribünlere sıçramasından korkan emniyet birimlerinin, bu yüzden sıkı güvenlik önlemleri aldıkları öğrenildi.

DIAGNE KADRO DIŞI BIRAKILDI

DIAGNE KADRO DIŞI BIRAKILDI

Dev maç için Club Brugge'ün kadrosu açıklandı. Teknik direktör Philippe Clement'in 21 kişilik kadroda Mbaye Diagne'ye yer vermemesi dikkat çekti. Herhangi bir sakatlığı bulunmayan golcü oyuncunun karşılaşmayı tribünden izleyecek olması, yaşanan bu gerginlik bağlamında değerlendirildi. (Skorer)

Kendi kalesine ilginç gol