Diego Costa'da flaş gelişme! Türkiye'ye sıcak bakıyor

31.01.2022 - 17:56 | Son Güncellenme: 31.01.2022 - 18:03

Diego Costa'nın Türkiye temsilcisi Marco Kırdemir, oyuncunun Türkiye'ye sıcak baktığını söyledi. Kırdemir'e göre Antalyaspor, Costa transferinde avantajlı.

AJANSSPOR HABER

Dünyaca ünlü golcü Diego Costa'nın Türkiye temsilcisi Marco Kırdemir, Brezilya asıllı İspanyol oyuncunun Antalyaspor'a transferi konusunda görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

"Costa ve Antalyaspor'un ikinci görüşmesi daha olumlu"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Kırdemir, ''Costa, Türkiye'de oynamaya sıcak bakıyor. Antalyaspor'la ilk görüşmemizde anlaşma sağlayamadık; çünkü Corinthians devreye girdi; oyuncunu kafası karıştı. Ama sonrasında ikinci bir görüşme yaptık. Daha olumlu. 1.5 yıllık sözleşme istiyor Antalyaspor'dan. Yarım dönem oynamaya sıcak bakmıyor" dedi.

"Antalyaspor'un şansı daha fazla"

Salanita'nın sportif direktörü  Walter Sabatini'nin kendisini arayarak Costa'yı istediğini belirten Kırdemir, "Oyuncuyu Parma da istedi. Ama bugün Avrupa'da transferin son günü. Türkiye'de 8 Şubat'a kadar devam ediyor. Antalyaspor'un şansı daha fazla'' dedi.

"Fenerbahçe Konan'ı alırsa büyük iş yapmış olur"

Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Reims'in sol beki Konan için de konuşan Kırdemir şunları söyledi: "Konan'ın menajeri Vlado arkadaşım. Barcelona Teknik Direktörü Xavi ile Konan transferini görüştük; ama onların önceliği forvetti. Bir gelişme sağlayamadık. Fenerbahçe alırsa büyük bir transfer yapmış olur. Sonraki transferinden de büyük para kazanır."

Senin için hazırladığımız haberler