Dilediğin zaman dilediğin yerde izle

19.10.2020 - 17:45 | Son Güncellenme: 19.10.2020 - 17:52

Dilediğin anda dilediğin içeriği anında izleme özelliği sunan S Sport Plus nedir, ücreti ne kadar ve nasıl üye olunur? İngiltere Premier Lig, Bundesliga ve İspanya La Liga'yı izleyicilerle buluşturan S Sport Plus, NBA, Formula 1 ve UFC gibi spor organizasyonlarını da yayınlıyor. Peki, S Sport Plus nedir? İşte detaylar...

S Sport Plus; Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, Formula 1, NFL, Portekiz Ligi, MotoGP, UFC, WWE ve çok daha fazlasını sporseverlerle buluşturan bir platformdur.

Her ay 300 saatten fazla spor içeriğini canlı yayın ve tekrar izle seçeneği ile kullanıcılarıyla buluşturan S Sport Plus, kurulum veya uydu alıcısı gerektirmez. S Sport Plus uygulaması ile her zaman, her yerde dilediğiniz içeriği anında izlemeye başlayabilirsiniz.

S Sport Plus’ın TV kanalından farkı nedir?

S Sport Plus’ta TV yayın akışına bağlı kalmadan aynı anda birçok canlı yayına ulaşabilir, spor keyfini dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çıkarabilirsiniz.

S Sport ve S Sport 2 kanalından yayınlanan canlı maçlar ve yarışlar da dahil olmak üzere, sürekli yenilenen özel spor programları, unutulmaz maçlar ve belgesellere ek olarak her ay 300 saatin üzerinde canlı spor yayını S Sport Plus’ta! 

S Sport Plus’ta hangi içerikleri izleyebilirim?

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, Formula 1, NFL, Portekiz Ligi, MotoGP, UFC, WWE ve çok daha fazlasını canlı yayınlar ve tekrar-izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

S Sport Plus içeriklerini nereden izleyebilirim?

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde spor keyfini çıkarabileceğiniz S SportPlus’a, isterseniz mobil uygulamalar ile cepte isterseniz web’te isterseniz de geniş ekranda TV üzerinden ulaşabilirsiniz. Samsung Smart TV, LG Smart TV, Apple TV, Android TV ve Google Chromecast üzerinden S Sport Plus uygulaması ile spor keyfinizi geniş ekrana taşıyabilirsiniz.

S Sport Plus’a nasıl üye olabilirim?

S SportPlus’a dilerseniz www.ssportplus.com adresi üzerinden dilerseniz de S Sport Plus IOS veya Android mobil uygulamalarından kolayca üye olabilirsiniz.

S Sport Plus ücreti ne kadardır?

S Sport Plus aylık paket ayda 17,99 TL, yıllık paket ise 159,99 TL’dir. S Sport Plus üyeliğinizi dilediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz.

S Sport Plus taahhütlü müdür?

Hayır, üye olduğunuz S Sport Plus paketini dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

S SportPlus’ın en öne çıkan özellikleri nelerdir?

  • Tekrar-İzle Özelliği: S SportPlus’ın ‘’Tekrarİzle’’ özelliği sayesinde kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz maçın veya yarışın tamamını, canlı yayın biter bitmez tekrar izleyebilirsiniz.
  • Çoklu-İzlemeÖzelliği: S SportPlus’ta aynı anda birden çok canlı yayını tek ekrandan izleyebilirsiniz. ssportplus.com’a özel bu özellik ile izlemek istediğiniz ve birbiriyle çakışan canlı yayınları, aynı anda aynı aynı ekrandan canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı da ister 2, ister 3, isterseniz 4 canlı yayın S Sport Plus’ta izlenebilir.

S Sport Plus destek hattına nasıl ulaşabilirim?

S Sport Plus Destek hattına ssportplus.com veya destek.ssportplus.comadresleri üzerinden canlı sohbet özelliğini kullanarak ya da destek@ssportplus.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Senin için hazırladığımız haberler