AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Diletta Leotta, boksör sevgilisi Daniele Scardina olan ilişkisini neden bitirdi?

İlk Yayınlanma : 08 Ağu 2020 - 09:40 / Son Güncelleme : 08 Ağu 2020 - 09:45

Diletta Leotta, boksör sevgilisi Daniele Scardina olan ilişkisini neden bitirdi?

Spor dünyasının en önemli spikerlerinden olan İtalyan Diletta Leotta, boksör sevgilisi Daniele Scardina olan ilişkisini noktaladı. Ünlü çiftin yeniden barışacağı konuşulurken tatillerini aynı yerde yapmaları, barışma iddialarını kuvvetlendirdi.

Televizyon dünyasının en ünlü spikerlerinden biri olarak görülen Diletta Leotta, bir süredir boksör Daniele Scardina ile aşk yaşıyordu ancak ikilinin ilişkisi sona erdi. Leotta ve Scardina'nın aşkının bir anda bitmesinin nedenleri de ortaya çıktı.

İlişkiyi Leotta bitirdi

İtalyan basınına yansıyan haberlerde Leotta'nın ilişkisinden çok kendisine ve işine odaklandığı ve iş nedeniyle sık sık farklı şehirlere gidiyor oluşunun Scardina'yı rahatsız ettiği ve bir süre sonra bu duruma tahammül edemediği belirtilirken, bu gelişmelere karşın ilişkinin Leotta tarafından bitirildiği ifade edildi.

Sardunya adasında tatil

Ancak son çıkan dedikodular, ikilinin yeniden barışacağı yönünde... Birkaç arkadaşıyla birlikte Sardunya Adası'nda tatil yapan Leotta'nın ardından Scardina'nın da aynı yere tatile gittiği ve Leotta'ya çok yakın bir yerde kaldığı belirtildi.

"Hikayemiz çok hassas"

Scardina'nın Leotta ile barışmak için Sardunya Adası'na gittiği iddia edilirken, bazı kaynaklar ikilinin aynı yerde bulunmasının tesadüfen gerçekleştiğini belirtti.

"3-5 sayfaya sığmaz"

Ayrılıkla alakalı geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan güzel spiker, "Daniele ile aramızdaki hikaye, sosyal medyada olduğu gibi önemsizleştirilecek bir hikaye değil. Aksine çok önemli ve hassas bir konu. Bu nedenle yaşadıklarımıza dair anlatacağım şeyler 3-5 sayfaya sığacak şeyler değil" ifadelerini kullanmıştı. (Medyafaresi)