Dilmen: ''Galatasaray dokuz canlı''

03.10.2015 18:43 - Son Güncelleme -
Dilmen: ''Galatasaray dokuz canlı''

Rıdvan Dilmen'in açıklamarından Ajansspor'un derledikleri şöyle;

"Galatasaray taraftarı Hamza hocanın kıymetini bilsin. Şampiyon olabilir, üçüncü olabilir, yarın gidebilir de ama her şey saygı çerçevesinde olmalı. Galatasaray'da gereksiz bir ortam oluşturuldu. 

Galatasaray'da Burak ve Umut varken Podolski forvet oynamaz. Umut yorgunsa ya da formsuzsa Sinan oynar orada. Podolski'nin santrafor oynaması, benim santrafor oynamam gibi. Savunma oyuncusu alır onu kucağına bitti. Hamza hocanın en büyük hatası Podolski'yi forvet oynatması.

İki takım için de kritik maçtı. Biri şampiyonluk yolunda diğeri ise geçen seneki havasını yakala yolunda kazanmak istiyordu. Başakşehir, Galatasaray karşısında öne geçse kazanırdı. Galatasaray 9 canlı. Hiç oynamıyor zannedersin çıkar atar kazanır.  

Bugün maçın adamı Podolski'ydi. Çok beğendim. Carole'ü de beğendim bugün. Galatasaray'ın bu üç maçı kazanması önünü biraz açtı. Dinliyorum, izliyorum herkes Hamza hoca gitti, gidecek istifa edecek diye konuşuyor. Arkasındayız gibi açıklamalar gerçekçi olmuyor. Galatasaray'ın Hamza hoca gidecek diye B,C,D planları vardı bence, olmalı demiyorum ama vardı. Hamza hocanın gerekirse bırakırım tarzında açıklamaları bırakıp artık işine daha fazla odaklanmalı. Şimdi rahatladı. 15 gün kafası rahat olacak milli arada. Bu maça çıkmadan ve maç bittikten sonra Hamza hocanın düşünceleri arasında inanılmaz farklar vardır. Galatasaray Kulübü, Hamza hocayı bu durumu düşürmemeli."

Nava'dan Atatürk ve Beşiktaş

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up