Disiplin, disiplin, disiplin!

Süper Lig'de ilk 6 haftada 14 puan toplayan Fenerbahçe'de Erol Bulut'ın sırrı disiplin. 45 yaşındaki teknik adam takımdaki olumlu havadan memnun ancak takımın erken şampiyonluk havasına girmesini istemiyor. Başarılı teknik adam duran top performansından mutluyken akan oyundan da gol sayısının artmasını istiyor. Peki Fenerbahçe bu sene duran toplardan ve akan oyundan kaç gol attı? İşte detaylar...
28 Ekim 2020 11:05- Son Güncelleme - 28 Ekim 2020 11:15
Google news abonelik

Barış ŞEHİRLİOĞLU-AJANSSPOR

Fenerbahçe’nin Süper Lig'in ilk 6 haftasında 4 galibiyet 2 beraberlik alarak 14 puan toplaması camiayı memnun etti.

Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapan sarı lacivertlilerde teknik direktör Erol Bulut disiplinden taviz vermiyor.

Şampiyonluk hedefine ulaşmak için maç maç planlama yapan Bulut oyuncularının gevşemelerine izin vermiyor. Takımın erken şampiyonluk havasına girmesini istemeyen başarılı teknik adam takımdaki olumlu havadan da çok memnun.

Her maç oyun olarak geliştiklerini futbolcularına anlatan 45 yaşındaki çalıştırıcı Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan antrenmanlarda hücum varyasyonları ve bireysel hatalar üzerinde duruyor.

Takımın yaptığı hataları en aza indirmeyi hedefleyen Bulut duran top organizasyonlarında etkili olmalarından ise memnun kaldı. 45 yaşındaki teknik adam akan oyunda gol atma oranını da artırmaları için oyuncularına çalışmalar yaptırıyor.

Fenerbahçe'nin duran top performansı

Sarı lacivertli takım geride kalan 6 haftada rakip filelere toplamda 10 gol atarken bu gollerin 7'sini duran toplardan buldu. Sarı lacivertli takım akan oyunda ise 3 gol attı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.