Donk gizli gizli Galatasaray maçlarına gidiyordu!

Galatasaray forması giyen Ryan Donk'un Halkla İlişkiler Sorumlusu Eyüp Akbaş, Hollandalı futbolcunun geleceğiyle ilgili konuştu. Donk, Galatasaray'da kalacak mı? Hangi maçlara gizlice gidiyordu? Ömer Bayram'ın son durumu ne? Eyüp Akbaş'tan Radyospor'da dikkat çeken açıklamalar geldi.
5 Mart 2020 20:37- Son Güncelleme - 6 Mart 2020 12:48
Google news abonelik
Donk gizli gizli Galatasaray maçlarına gidiyordu!

Ömer Bayram, Galatasaray'da kalacak mı? Ryan Donk, Galatasaray'da mutlu mu? Bu sorular yanıt buldu.

Radyospor'da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Galatasaraylı futbolcular Ryan Donk ve Ömer Bayram'ın Halkla İlişkiler Sorumlusu Eyüp Akbaş açıklamaları şu şekilde:

Donk fanatik Galatasaray'lı!

"Donk bizimle çalışıyor. Donk'un karakteri ve kişiliği çok iyi. Donk, Türklerle beraber büyüdüğü için bizden biri gibi. Donk futbola başladığında çevresi hep Galatasaraylı Türklerle çevriliydi. Donk küçükken Galatasaraylıydı. Sneijder döneminde gizlice Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçlarına gidiyordu. Donk, fanatik bir Galatasaraylı. Saha içinde çok tecrübeli bir oyuncu. Çok önemli liglerde oynadı. Donk kendine özgü bir Türkçe konuşuyor. Galatasaray'da kendini buldu. Tesislerde çok vakit geçiriyor. Genç oyunculara abilik yapıyor. Türkçe konuşmaların %90'ını anlıyor. Türkçeyi komik bir şekilde konuşuyor.

Ömer Bayram asla vazgeçmiyor!

"Ömer'in Hollanda altyapısını görmesi çok önemli. Bunun meyvelerini topluyor ancak; başarısının asıl sebebi asla vazgeçmemesi. Ömer, çocukluğundan beri Galatasaraylı. Normal bir oyuncu pes edip başka bir takıma gideilirdi ancak; onun karakterinde pes etmek yok. Ömer Bayram ve Donk kalmak istiyorlar."