Donk ve Ömer Bayram, 1v1Challenge oyununda karşı karşıya geldi.

11 Mart 2020 22:56- Son Güncelleme - 11 Mart 2020 23:26
Google news abonelik

Ryan Donk ve Ömer Bayram Galatasaray YouTube kanalı için 1v1Challenge oyununda karşı karşıya geldi. Birbirlerine karşılık soru soran ikili arasında eğlenceli anlar yaşandı. Ajansspor sizler için Donk ve Ömer Bayram'ın '1v1Challenge' oyununu derledi. İşte o oyun içinde yaşananlar; 

Ömer Bayram: Galatasaray'da kaç tane Hollandalı futbolcu forma giydi? Bu isimlerden bize kaçını sayabilirsin? (İstersen sana cevapları söyleyebilirim)

Ryan Donk: Ne kadar ödemem gerekiyor bunun için? Ulrich Van Gobbel, Frank de Boer, Wesley Sneijder, Nigel de Jong, Ryan Babel. (Başka kaldı mı? aaa ben varım tabii)

Ryan Donk: Yaşadığın yerde hiç Türk komşun var mıydı? Bu ne yaa, zor soruydu hadi es geçiyorum. Hangi Hollandalı oyuncu kulübe daha erken katılmıştır? Wesley Sneijder, Nigel de Jong. Bence bu sorular Ömer Bayram için çok basit. Tamam haydi haydi cevapla.

Ömer Bayram: Wesley Sneijder

Ömer Bayram: Galatasaray'ın eski kaleci antrenörlerinden birisi 1980'li yıllarda Johan Cruyff ile birlikte Ajax'ta çalıştı. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda Hollanda Milli Takım'ında da kaleci yetiştirmek için de görev aldı. Bu isikm kimdir? (Tekrar sorabilirim istersen)

Ryan Donk: (Aynen, sor tekrar.) aaa nasıl bilemedim. Frans Hoek. Burada benimleydi.

Ryan Donk: 1974 Dünya Kupası finalinde Hollanda Milli Takımı için oynayan Galatasaray'ın eski yardımcı antrenörü kimdir?

Ömer Bayram: Yani burada yardımcıydı, buradaki yardımcılardan biriydi.Riekerink mi?

Ryan Donk: Riekerink'in 1974'de doğduğunu sanmıyorum.

Ömer Bayram: Neden bu kadar hızlı cevapladım ki...

Ryan Donk: Dedim ya sana 20 saniye vermiştim. Johan Neeskens. Frank Rijkaard ile gelmişti.

Videonun tamamını izlemek için;