AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Dünya basını Galatasaray - Fatih Terim ayrılığını konuşuyor!

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 11 Oca 2022 - 12:22 / Son Güncelleme : 11 Oca 2022 - 12:35

Son dakika spor haberleri... Galatasaray'ın teknik direktör Fatih Terim ile yollarını ayırması sonrası Avrupa basınında geniş yer aldı. İşte tüm detaylar

AJANSSPOR - HABER

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray, üst üste gelen kötü sonuçların ardından teknik direktör Fatih Terim ile yolları ayırma kararı aldı. Sarı kırmızılı ekipte dördüncü Fatih Terim döneminin sona ermesi ise Avrupa basınında da geniş yer buldu.

AS gazetesi: "Son yenilgi köprüleri yıktı"

İspanya'nın köklü gazetelerinden AS; Burak Elmas ile Fatih Terim'in arasındaki iplerin koptuğunu, "Giresunspor'a karşı alınan son yenilgi, Fatih Terim ile yönetim arasındaki köprünün yıkılmasına neden oldu." ifadeleriyle sayfasına taşıdı.

Bild: "Dostane bir şekilde ayrıldılar"

Alman basınından Bild ise ayrılığı okurlarına "Terim, Galatasaray'da 4. kez görevden alındı" şekliyle duyururken, kulüp ile efsane teknik direktörün dostane bir şekilde ayrıldığını belirtti.

De Telegraaf: "Dördüncü dönem sona erdi"

Hollanda basınından De Telegraaf, Hollandalı futbolcular Patrick van Aanholt ve Ryan Babel'in formasını giydiği Galatasaray'ın teknik direktör Fatih Terim ile yollarını ayırdığını okurlarına aktardı.

Digi Sport: "İstifa etti"

Rumen basınından Digi Sport "Fatih Terim, Galatasaray'dan istifa etti!" başlığıyla okurlarına duyurarak, Fatih Terim'in Başkan Burak Elmas ile yaptığı görüşmenin ardından görevinden ayrıldığını belirtti.