Dünya devinden transfer bombası! Abdülkadir Ömür için...

24 Ağustos 2019 16:38- Son Güncelleme - 24 Ağustos 2019 13:41
Google news abonelik

Fransız ekibi Lille'e Yusuf Yazıcı'yı satan Trabzonspor, benzer bir satışa daha imza atabilir. Bordo-mavili ekibin formasını giyen Abdülkadir Ömür'e transfer tekliflerinin devam ettiği gündemde. Abdülkadir Ömür Trabzonspor'dan ayrılıyor mu? Bayern Münih'e mi gidecek? İşte gelişmeler...

Abdülkadir, Bayern Münih'in kıskacında

Bayern Münih, Trabzonspor’un yıldızı Abdülkadir Ömür’e kanca attı. Alman devinin, bordo-mavili takımın oynadığı son 3 maçta milli oyuncuyu takip ettirdiği ortaya çıktı.

Abdülkadir Ömür'ü izlediler

Abdülkadir Ömür'ü izlediler

Bayern Münih için çalışan iki scoutun yanı sıra bir kulüp yetkilisinin, UEFA Avrupa Ligi’nde Sparta Prag ile oynanan iki maçın ardından AEK ile önceki akşam yapılan karşılaşmada Abdülkadir Ömür’ü özel olarak izledikleri belirlendi.

Fenerbahçe maçında da izleyecekler

Fenerbahçe maçında da izleyecekler

Almanların, Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında 1 Eylül Pazar günü Ülker Stadı’nda oynanacak dev maçta da yetenekli oyuncunun performansını mercek altına yatıracakları ifade edildi.

Transfer için Trabzonspor'un kapısını çalacaklar

Abdülkadir ile ciddi olarak ilgilenen Bayern Münih’in önümüzdeki günlerde Trabzonspor’un kapısını çalabileceği ileri sürüldü. (Skorer)