AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Dünya yıldızı Neymar koronavirüs dinlemedi! 500 kişilik parti...

İlk Yayınlanma : 28 Ara 2020 - 11:26 / Son Güncelleme : 28 Ara 2020 - 11:44

Koronavirüs haberleri... Fransa Ligi ekiplerinden Paris Saint Germain'de forma giyen Neymar, Covid-19'u hiçe saydı. Yıldız futbolcu, 2021 yılına girerken düzenlediği partiye yüzlerce kişiyi davet etti. İşte detaylar...

Dünya yıldızı Neymar koronavirüs dinlemedi! 500 kişilik parti...

AJANSSPOR-HABER

Fransa Ligi'nde Paris Saint Germain forması giyen Neymar, koronavirüs dönemindeki tüm hassasiyetleri hiçe saydı. Fransa'da da dahil tüm dünyada insanlar Covid-19 sebebiyle hayatını kaybederken, Brezilyalı futbolcu ise yüzlerce kişinin yer aldığı bir parti verdi. Detaylar haberde...

Neymar'dan skandal parti

Rakamlar Neymar'ın ülkesi Brezilya'da şu ana kadar 190 bin insanın Covid-19 sebebiyle öldüğünü söylüyor. PSG'nin yıldız ismi Neymar yeni yıl öncesi soluğu ülkesi Brezilya'da aldı ve bir skandala imza attı.

500 kişiyle 5 gece sürecek...

Ülkenin en önemli gazetelerinden O Globo’nun haberine göre; 28 yaşındaki futbolcu, Rio de Janeiro kentine yakın olan Mangaratiba bölgesindeki bir evde düzenlediği ve 25 Aralık’ta başlayan partiye 500 kişiyi davet etti. Neymar, gece kulübü ortamı yarattığı için sert eleştirilerden nasibini aldı.

Neymar, sesin dışarı çıkmasının da önüne geçmiş

Öte yandan müzik sesinin dışarıya çıkmasını engelleyerek komşuların rahatsız olma sorununu da ortadan kaldırmayı sağlayan Neymar, bu haberin ortaya çıkmasının ardından sorumsuz olmakla eleştiriliyor.

PSG, Neymar ile ilgili henüz açıklama yapmadı

Fransa ekibi Paris Saint Germain'den Neymar'ın bu sorumsuz davranışı sebebiyle herhangi bir açıklama gelmedi. Neymar, önceki yıllarda da yeni yıl öncesi kart cezalısı ya da sakat olduğunu ifade ederek Brezilya'ya gitmişti.