AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Wanda Nara'nın Icardi ihanetinde bomba gelişme! Her şeyi tek tek açıkladı

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 28 Mar 2022 - 21:11 / Son Güncelleme : 28 Mar 2022 - 21:30

Wanda Nara'nın güvenlikle ilişki yaşadığı iddiaları sonrası Mauro Icardi personeli kovdu. Wanda Nara, dünya basınını sallayan ihanet iddialarına sert açıklamayla cevap verdi.

AJANSSPOR - HABER

Mauro-Wanda çiftindeki ihanet iddialarına bir yenisi eklendi. Eski takım arkadaşı Maxi Lopez'in eşi Wanda Nara ile hayatını birleştiren PSG'nin yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin bu kez aldatılan taraf olduğu iddia ediliyor.

Wanda Nara'dan korumasıyla samimi pozlar

Çiftin korumalığını yapan Augustin Lungueira'nın Nara ile birçok yerde samimi fotoğraflar vermesiyle aşk iddiaları doğdu. Wanda Nara'nın, Icardi'nin Arjantinli şarkıcı ve dizi oyuncusu China Suarez ile defalarca yakalanmasından dolayı intikam aldığı konuşuldu. Icardi bu iddialar üzerine koruma Augustin Lungueira'nın görevine son verdi.

Wanda Nara, "İntikam" iddialarına cevap verdi

Haberler sonrası sessizliğe gömülen Wanda Nara'dan açıklama geldi. Sosyal medyadan paylaştığı açıklamayla, "İntikam" iddialarına cevap verdi.

"Ben asla böyle bir şey yapmadım"

Wanda Nara yaptığı açıklamada, "Her şeyin bir yalandan daha fazla olduğunu açıklamama gerek yok. Ama orantısız saygısızlık da beni şaşırtmaktan vazgeçirmiyor. Ben öyle bir insan, öyle bir kadın değilim. Ben asla böyle bir şey yapmadım. Kendimi farklı şekilde ele alıyorum evet, çünkü ben farklı birisiyim" dedi