Galatasaray'da Dursun Özbek ve Burak Elmas İbra Edildi

Akın Ungan
25.03.2023 - 16:42 | Son Güncellenme: 25.03.2023 - 17:10

Son dakika | Galatasaray Olağan Mali Genel Kurulu'nda eski başkan Burak Elmas ve mevcut başkan Dursun Özbek ibra edildi. İşte tüm detaylar...

AJANSSPOR HABER

Galatasaray Kulübü'nün yıllık olağan mali genel kurul toplantısı yapıldı. Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen kongrede 1 Ocak-14 Haziran 2022 tarihleri arasında görev yapmış eski başkan Burak Elmas ve 15 Haziran'da göreve gelen mevcut başkan Dursun Özbek'in mali ve idari yönden faaliyetleri ibraya sunuldu.

Elmas ve Özbek ibra edildi

Galatasaray Genel Kurulu'nda Burak Elmas ve Dursun Özbek dönemleri birlikte oylandı. Oylamanın ardından 2022 yılında görev yapan Burak Elmas ve Dursun Özbek yönetimlerinin faaliyetleri mali ve idari olarak oy birliğiyle ibra edildi.

İki dönemin denetim kurulları ibra edildi

Genel kurulda son oylama ise iki dönemin denetim kurulları için yapıldı ve bundan da oy birliğiyle ibra kararı çıktı.

İlgini Çekebilir
Dursun Özbek'ten TFF'ye tavsiye: "Doğruları söylememizden korkmayın!"
Habere Git

Özbek: "Doğum günümde bana en büyük hediyeyi verdiniz"

İbranın ardından konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Bugün tarihi bir gün. Bugün benim doğum günüm. Doğum günümde bana en büyük hediyeyi verdiniz. Demek ki gerekli iklim yaratıldığında onun etrafında birleşebiliyoruz" ifadelerini kullandı.

"İlk defa oy birliğiyle ibra çıktı"

Sözlerine devam eden Özbek, "Katıldığım genel kurullarda ilk defa oy birliğiyle ibra söz konusu. Ben bunun memnuniyetini taşıyorum. Bu, hep birlikte tek yumruk olmanın görüntüsüdür" dedi.

"Düşmana şimdi korku veriyoruz"

Galatasaray Başkanı Özbek son olarak, "Düşmana şimdi korku veriyoruz. Genel kurul bunu sağlamıştır, bunun için hepinize çok teşekkür ediyorum" açıklamasını yaptı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler