Dybala Juventus'tan ayrılıyor mu?

16.05.2019 13:03 - Son Güncelleme -
Dybala Juventus'tan ayrılıyor mu?

Paulo Dybala'nın ağabeyi ve aynı zamanda menajeri olan Gustavo Dybala, yıldız futbolcunun sezon sonunda Juventus'tan ayrılacağını açıkadı.

Juventus'un genç starı Paulo Dybala'nın takımdan sezon sonunda ayrılacağı bir süredir konuşuluyordu. Arjantinli yıldızın ağabeyi Gustavo Dybala, ülkesinde katıldığı bir radyo programında ayrılığı doğruladı.

Kardeşinin Juventus'tan ayrılması için büyük bir fırsatın olduğu dile getiren Gustavo, "Onun değişikliğe ihtiyacı var. Nereye gideceği hakkında bir şey diyemem. Elbette Juventus'ta mutlu değil. Ondan bağımsız olarak Juventus'ta mutsuz oyuncuların sayısı fazla. Onunla birlikte birçok oyuncu da takımdan ayrılabilir" diye konuştu.

Cristiano Ronaldo ile Dybala arasında bir problem olmadığını dile getiren ağabey Gustavo, "İkisinin de iyi ilişkileri var. Birkaç taktiksel yanlış anlaşılma var. Onların aynı pozisyonda oynadığını unutmayalım" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Maximilano Allegri'nin arka plana ittiği Tangocu'nun sezon sonunda takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. (Hürriyet)

Emre Belözoğlu ustalığını konuşturdu

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up