• Diğerleri

E Spor TEF Ligi 5. hafta maçları Ajansspor'da!

E Spor TEF Ligi hangi kanaldan canlı izlenecek? TEF Ligi'nde 5. hafta maçları oynanacak. E Spor TEF Ligi 5. hafta maçlarını Ajansspor'dan canlı izleyebilirsiniz.
26 Mart 2020 19:51- Son Güncelleme - 28 Mart 2020 20:43

E Spor TEF Ligi 5. hafta maçları Ajansspor'da!

Türkiye Espor Futbol Ligi'nde 5. hafta maçları oynanacak. 

5. hafta karşılaşmaları Ajansspor'un YouTube kanalından canlı olarak izlenebilecek.

Hangi maçlar Ajansspor'dan yayınlanacak?

29 Mart Pazar günü oynanacak maçlar şu şekilde

İstanbulspor Gençlerbirliği 21:00

Bursaspor – MKE Ankaragücü 21:30

Giresunspor – Antalyaspor 22:00

Trabzonspor – Kocaelispor 22:30

Sakaryaspor – Çaykur Rizespor 23:00

Takımların kadrolarında kimler var?

Antalyaspor

Kaleci: Orçun Arnavutoğlu

Sağ Bek: Emre Kayadelen

Stoper: Ertuğrul Avcı

Stoper: Ahmet Özel

Sol bek: Hakan Paçacı

Defansif orta saha: Onur Külahçıoğlu

Defansif orta saha: Bartu Kireçci

Sol kanat: Mevlüt Gemici

Sağ kanat: Saim Can Bakırcı

Ofansif orta saha: Cenk Tufan

Forvet: Berke Büngen

Bursaspor

Kaleci: Kayhan Demir

Sağ bek: Niyazi Tevfik baştuğ

Stoper: Onur İnce

Stoper: Serdar Yetkin

Sol bek: İlyas Kuşoğlu

Defansif orta saha: Cem Çetin

Sağ kanat: Orhan Sandıkçı

Sol kanat: Erkan Erdem

Ofansif orta saha: Salih Şahin

Forvet: Emre Yetkin

Forvet: Sercan Sayılır

Çaykur Rizespor

Kale: Osman İlhan

Sağ bek: Sina Oktaş

Stoper: Atakan İlday

Stoper: Barış Yıldırım

Sol bek: Kaan Özen

Orta saha: Baha Taşdemir

Orta saha: Onur Balaban

Orta saha:Oguz Bulut

Sağ kanat: Yunus Akın

Sol kanat: Berke İnce

Forvet: Durukan İlter

Gençlerbirliği

Kaleci: Ali Özyurt

Stoper: Umutcan Şahinci

Stoper: Durmuş Bayram

Stoper: Sertaç Serdar

Defansif orta saha: Argun Karabash

Defansif orta saha: Sabri Bulut

Sağ kanat: Serhan Özuğurlu

Sol kanat: Rahman Guliyev

Ofansif orta saha: Samet Bulut

Forvet: Enes Kardaş

Forvet: Burak Atakan Pala

Giresunspor

Kaleci: Ayhan Sinarer

Sağ bek: Mustafa Özer

Stoper: Çağan Karabacak

Stoper: Emirhan Soydan

Sol bek: İsmail Demirci

Defansif orta saha: Benhur Yardımcı

Defansif orta saha: Ayhan Öztürk

Sağ kanat: Emrah İnan

Sol kanat: Burak Demirci

Ofansif orta saha: Mahsuni Barış Kızıkoğlu

Forvet: Mustafa Çetinyürek

İstanbulspor

Kaleci: Omar Shahin

Sağ Bek: Dursun Bozkurt

Stoper: Samet Mert

Stoper: Emir Güney

Sol bek: Murat Alıcı

Defansif orta saha: Zadik Aydın

Defansif orta saha: Kemal

Sol kanat: Serdar Tokbay

Sağ kanat: Ibrahim Toraman

Ofansif orta saha: Alboran

Forvet: Serkiz Aydın

Kocaeli

Kaleci: Tunahan Tarım

Sağ Bek: Kaan Biçer

Stoper: Samet Cihan

Stoper: Engin Din

Sol bek: Meriç Yılmaz

Defansif orta saha: Mert Konuk

Sağ kanat: Batuhan Aktaş

Sol kanat: Ömer Faruk Beşir

Ofansif orta saha: Aygün Yiğit

Forvet: Can Kazdal

Forvet: Anıl Muratoğlu

MKE Ankaragücü

Kaleci: Mehmetcan Meral

Sağ bek: Niyazi Tevfik baştuğ

Stoper: Ali Sami

Stoper: Dinç Tütüncü

Sol bek: Ahmet Uslu

Orta sahalar: Melih Demirbaş

Orta sahalar:Ali Uğraş Dilli

Orta sahalar:Deniz Çimen

Sağ kanat: Eray Dağdelen

Sol kanat: Hakan Bilgin

Forvet: Çağatay üner

Sakaryaspor

Kaleci:Can Demirlenk

Stoper:Alper Tunga Boran

Stoper:Eniş İşal

Stoper:Mete Hünkaroğlu

Defansif orta saha: Serkan Çekiç

Defansif orta saha: Oğuzhan Alkan

Sağ kanat: Yaman Soy

Ofansif orta saha: Kerim Aktepe

Sol kanat: Hulki Sertel

Forvet: Engin Faydalı

Forvet: Kadir Alayoğlu

Trabzonspor

Kaleci: Fatih Köksaldı

Sağ Bek: Bertuğ Erkaya

Stoper: İbrahim Bahar

Stoper: Onur Sarı

Sol bek: Okan Kumaş

Defansif orta saha: Emre Zeki Baydar

Sağ kanat: Bülent Uğraş Bahar

Sol kanat: Furkan Altay

Ofansif orta saha: Kaan Kumaş

Forvet: Yusuf Azal

Forvet: Ogün Kumaş

Bandırma - AEK I CANLI