Eczacıbaşı Dynavit, Boskovic ile sözleşme yeniledi

Eren Tuncay
02.03.2023 - 13:38 | Son Güncellenme: 02.03.2023 - 13:39

Sultanlar Ligi ekiplerinden Eczacıbaşı Dynavit, 2015 yılında kadroya dahil edilen Tijana Boskovic ile sözleşme yenilediklerini duyurdu. İşte detaylar.

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, sekiz yıldır turuncu-lacivertli formayı giyen takım kaptanlarından Tijana Boskovic ile sözleşme yeniledi.

Kulüpten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karamercan, "Kulübümüzün bir sembolü haline gelen Tijana Boskovic ile sekizinci yılımızı tamamladık ve önümüzdeki dönem için de birlikte devam kararı aldık. Kendisi dünyanın en değerli ve özel voleybolcularından biri. Tijana ile önümüzdeki dönemde de devam ediyor olmamız bizleri çok mutlu ediyor. Umuyoruz ki birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder ve birçok şampiyonluğun altına birlikte imza atarız." değerlendirmesinde bulundu.

Sözleşme yenilediği içim mutlu

Attığı imza sonrasında Boskovic de şunları söyledi:

"Eczacıbaşı ile yolculuğumun devam etmesinden dolayı çok mutluyum. Tüm isteklerimizi yerine getirmek ve en büyük kupaları kazanmak için çok büyük bir arzum var. Bu ekibe inanıyorum ve başarı için hep birlikte, her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı umuyorum."

Senin için hazırladığımız haberler