Eda Erdem: "Hangi kelime, hangi cümle yeter anlatmaya bilmiyorum"

9 Eylül 2019 19:35- Son Güncelleme - 9 Eylül 2019 22:35
Google news abonelik

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem, Sırbistan maçı sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Erdem'in açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Hangi kelime, hangi cümle yeter anlatmaya bilmiyorum. Biraz gurur, biraz hüzün, biraz öfke, biraz da yorgunluk. En çok da bize inananların, bize güvenenlerin, bize dua edenlerin, bizimle sevinip, bizimle üzülenlerin yüzünü kara çıkartmamanın onurunu yaşıyoruz. Bize başkanlık değil adeta babalık yapan Federasyon Başkanımız Sayın Mehmet Akif Üstündağ'a, abimiz Kurtaran Mumcu'ya, yönetim kurulu üyemiz sayın Nihan Karaçam'a, menajerimiz  Pelin Çelik Emniyetli'ye, Gio'ya, teknik ekibimize, bu kadroda olsun olmasın Milli Takım'a emek vermiş tüm oyuncu arkadaşlarıma, geçmişte hizmet edip bayrağı devreden ablalarımıza, katıldığım en iyi organizasyon olan bu turnuvayı düzenleyen gizli kahramanlara ve Ankara seyircisine...Nerede olursa olsun bizi destekleyen herkese, sizlere... Kalpten, gönülden, en derinden, sevgi, minnet ve teşekkürlerimle.

Madalyamız Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "Ey Kahraman Türk kadını! Sen yerlerde sürülmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın." dediği Türk kadınlarına armağan olsun!

AJANSSPOR

Augsburg - Wolfsburg (1-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20