Eddie Newton: "Oyuncuların performansından memnunum"

29.08.2020 - 21:16 | Son Güncellenme: 29.08.2020 - 21:17

Trabzonspor son dakika haberleri... TFF Süper Lig ekibi Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton’un Samsunspor maçı açıklamaları İşte detaylar...

AJANSSPOR-HABER

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, hazırlık maçında Samsunspor'a deplasmanda 2-1 kaybedilen karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

"Üzerinde çalışmamız gereken konular var"

İyi bir hazırlık maçı oynadığımızı belirten Newton, “Özellikle genç arkadaşlarımız ve diğer futbolcularımız için iyi bir antrenman oldu. Onları görme fırsatı bulduk, genç arkadaşlarımızdan yararlanma fırsatı ve onlardan ne şekilde yararlanacağımızı görme şansımız oldu. Bazı arkadaşlarımız kendi pozisyonlarında bazı arkadaşlarımız ise takıma yardımcı olmak için normalde oynadıklarından daha farklı yerlerde oynadılar. Genel olarak baktığımızda iyi bir iş ortaya çıkarttığımızı, zaman zaman iyi bir futbol ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Tabii ki ilk hazırlık maçımız bu. Hafta boyunca bir sonraki hazırlık maçımıza hazırlanacağız. Üzerinde çalışmamız gereken, daha iyi olması gereken konular var. Bunları da hafta arkadaşlarımızla konuşup değerlendireceğiz” dedi.

"İyi bir mücadele sergilediler"

Yeni transferler ile ilgili olarak gelen soruya ise Eddie Newton, “Çoğunluğu gerçekten iyi bir performans ortaya koydu. İyi bir mücadele sergilediler. Gösterdikleri performanstan memnunum. Tabii ki bazı arkadaşlarımız için kolay olmayacak, belirli bir adaptasyon süreci geçirecekler. Bir ülkeden başka bir ülkeye gelip gerçek performansınızı ortaya koyabilmeniz için belirli bir süre gerekiyor, adaptasyon süreci gerekiyor. Ben takıma adapte olduklarında çok daha iyi performans sergileyeceklerinden eminim” diyerek yanıt verdi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler