Anadolu Efesli yıldız kendi kendinin koçu oluyor!

Burak Alaca
16.09.2023 - 17:17 | Son Güncellenme: 16.09.2023 - 17:59

Anadolu Efes'in Amerikalı guardı Elijah Bryant sosyal medya hesabı üzerinden maçlarda yaptığı hatalı tercihleri yorumluyor.

Anadolu Efesli yıldız kendi kendinin koçu oluyor!

AJANSSPOR-HABER

Türk Hava Yolları EuroLeague'deki temsilcimiz Anadolu Efes'te takımın önemli oyuncularından 28 yaşındaki Amerikalı kısa Elijah Bryant sosyal medya için ürettiği videolarla dikkat çekti.

Kendi hatalarını eleştiriyor

Elijah Bryant, TikTok hesabı üzerinden maçlardan kendi kesitlerini izliyor ve pozisyonda dopru hamlenin ne olduğunu, neyin yapılması gerektiğini değerlendiriyor. 

Geçen sezon çıkışa geçti

Anadolu Efes'in 2021-2022 sezonunun ilk çeyreğinde kontrat imzaladığı Elijah Bryant ilk yılında sonrasında Sinan Erdem'de forması emekli edilecek kulüp efsanesi Krunoslav Simon'un ardından sınırlı rol alırken, geçtiğimiz sezon takımın en önemli isimlerinden biri haline geldi. Geçen sezon lacivert beyaz forma ile EuroLeague'deki tüm maçlarda süre alan Amerikalı; 8.5 sayı, 4.1 ribaunt, 1.5 asist ortalamalarını yakaladı.

Nadir dubleyi tamamladı

2020-2021 sezonunun son bölümünde EuroLeague'de Maccabi Tel Aviv forması giyen Bryant, mayıs ayında NBA ekibi Milwaukee Bucks ile kontrat imzaladı. Sezonun kalanında Bucks kadrosunda yer alan 1.96'lık yıldız NBA şampiyonluğu yaşadı. Ertesi sezonun başında Efes'e katılan Amerikalı o sezonda da temsilcimizin üst üste 2. EuroLeague şampiyonluğunda yer aldı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler