AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ekin-Su Cülcüloğlu, ünlü futbolcu Jack Grealish'in dikkatini çekti

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 06 May 2022 - 14:00 / Son Güncelleme : 06 May 2022 - 14:17

İngiltere’nin popüler izdivaç programı olan Love Island'a katılmaya hazırlanan oyuncu Ekin-Su Cülcüloğlu ünlü futbolcu Jack Grealish'in dikkatini çekti.

AJANSSPOR - HABER

İngiltere’nin popüler izdivaç programı olan Love Island'a katılmaya hazırlanan oyuncu Ekin-Su Cülcüloğlu ünlü futbolcu Jack Grealish'in dikkatini çekti. Futbolcu, güzel oyuncunun paylaşımlarını beğeni yağmuruna tuttu.

Ünlü futbolcudan bomba bir hamle geldi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ta yıldızı parlayan güzel oyuncu Ekin-Su Cülcüloğlu iddialı bir karar verdi. Oyuncu, 6 Haziran'da "Love Island" (Aşk Adası) adlı flört yarışmasına katılacak. 6 Haziran Pazartesi günü program başladığında villaya ayak basacak olan Ekin-Su Cülcüloğlu'nun erotik anlarıyla gündeme gelen programda ne yapacağı merak edilirken ünlü futbolcudan bomba bir hamle geldi.

Grealish, Ekin-Su Cülcüloğlu'nu yakın takibe aldı

Manchester City'de forma giyen futbolcu Jack Grealish, oyuncu Ekin-Su Cülcüloğlu'nu haberlerin ardından güzel oyuncuyu yakın takibe aldı. Grealihs, şimdilerde İngiltere'de yayınlanan "Love Island" (Aşk Adası) adlı yarışma programına dahil olmaya hazırlanan Cülcüloğlu'nun Instagram paylaşımlarını beğenerek, yakayı ele verdi.

Oyuncuya yakın bir kaynak, Daily Mail'e, "Ekin çok dikkatli. Daha önce birçok ünlü hayranı oldu ama Jack'in resimlerini beğendiğini görmekten oldukça mutlu oldu. Çok yakışıklı bir adam!" açıklamasını yapmıştı.