AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Elbet Bir Gün dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var ve ne zaman başlayacak?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 08 Eki 2021 - 20:37 / Son Güncelleme : 08 Eki 2021 - 20:46

FOX TV'de ekranlara gelecek olan Elber Bir Gün dizisi merak edilmeye başlandı. Elbet Bür Gün dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler ve ne zaman oynayacak? İşte Elbet Bir Gün dizisi hakkında tüm bilgiler...

Elbet Bir Gün dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var ve ne zaman başlayacak?

Proje tasarımını ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesini ve tretmanını ise Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı Most Production imzalı FOX’un yeni sezon dizisi “Elbet Bir Gün”ün yeni bölümü heyecanla bekleniliyor.

Yakında izleyiciyle buluşacak dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hayli merak edilmeye başlandı. Elbet Bir Gün dizi konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var? Ayrıca dizi ne zaman ekranlara gelecek ve hangi gün oynayacak gibi bilgilere de haberimizden ulaşabilirsiniz.

Elbet Bir Gün, Most Production imzalı, ilk bölümü Ekim 2021'de yayımlanacak olan, yönetmen koltuğuna Gül Oğuz’un oturduğu ve aynı zamanda da proje tasarımını üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesi ve trentmanını ise Funda Alp ve Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı, aşk ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerinde Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk bulunmaktadır.

Elbet Bir Gün dizisi konusu nedir?

Birbirine aşık, evil bir çift olarak ekran karşısına çıkacak ikilinin süprizlerle dolu hikayesi şimdiden merak konusu oldu. Gizem Kılıçlı (Sinem Ünsal) ve Mehmet Kılıçlı (Burak Yamantürk) her ne kadar birbirlerine tutkuyla bağlı olsalar da geçmişlerinden gelen sırlar hem evliliklerini, hem de sevgilerini sınayacaktır.

“Elbet Bir Gün”; güçlü kadrosuyla birçok duyguyu aynı anda yaşatacak, nefes kesen hikayesiyle izleyicinin kalbini fethedecek.

Feride (Sinem Ünsal), can korkusuyla eniştesi Cemil’in (Ömer Genç) yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirmiştir. Kendine yeni bir hayat kuran genç kadının mutlu bir evliliği vardır. Gizem, bir TV programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil’in hala onun ve aşığıyla kaçmış olan ablası Nesime’nin (Şebnem Bozoklu) peşinde olduğunu öğrenir. Nesime ile Feride’nin yolları yıllar sonra tekrar kesişir. Gizem, kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır…

ELBET BİR GÜN DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

 

Başrollerini birbirinden başarılı oyuncular; Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk'ün paylaştığı dizinin kadrosunda Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

 

Şebnem Bozoklu

Sinem Ünsal

Burak Yamantürk

Muhammet Uzuner

Değer Soysal Alp

Ömer Genç

Helin Kandemir

Talha Karcı

Yağmur Özbasmacı

Osman Karakoç