Elmar'ın Bursaspor'a transferine bonservis engeli!

12.07.2018 - 17:11 | Son Güncellenme: 12.07.2018 - 17:11

Mertan Caner Öztürk, Elazığspor'dan takım arkadaşı Elmar'ın Bursaspor'la anlaştığını fakat bu transferin bonservis sıkıntısı yüzünden olmadığını belirtti. Peki, Elmar, Bursaspor'a transfer olacak mı? İşte detaylar...

Elazığspor'un eski futbolcusu Mertan Caner Öztürk, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Mertan Caner Öztürk, Elazığspor'dan takım arkadaşı Elmar'ın Bursaspor'la anlaştığını fakat bu transferin bonservis sıkıntısı yüzünden olmadığını belirtti.

Mertan Caner Öztürk, "Elmar ve Tatos çok önemli karakterler ve oyuncular. Elmar'ın İzlanda Milli Takım oyuncusu olduğunu biliyordum ve Elazığspor'a geldiğinde şaşırmıştım. Süper Lig'de de başarılı olacağına inanıyorum. Bizde 33 maça çıktı, yaptıkları ortada. Elmar, Süper Lig’den kendisine ilgi olduğundan bana da bahsetmişti.

Elmar bana kendisiyle Bursaspor'un ilgilendiği ve anlaştığını söylemişti. Son gün fesih durumu gerçekleşecekti ancak Elazığspor paralarını yatırınca sözleşmesine sadık kaldı. Bonservis bedelinden dolayı bu transfer olmadı" dedi.

Senin için hazırladığımız haberler