• Diğerleri

Emin Bayram, maç sonunda 3 isim verdi!

Galatasaray forması giyen Emin Bayram, Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları maç sonunda konuştu. Emin Bayram, ilk 11'de değişilmez oyunculardan biri olacak mı? Avrupa'da beğendiği stoperler kimler? Genç oyuncu Emin Bayram açıkladı.
28 Haziran 2020 23:22- Son Güncelleme - 28 Haziran 2020 23:22
Google news abonelik
Emin Bayram, maç sonunda 3 isim verdi!

AJANSSPOR

Galatasaray'ın genç savunma oyuncusu Emin Bayram, Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu. Emin Bayram, maç için neler söyledi? Örnek aldığı futbolcu kim?

Emin Bayram: "Bundan sonra devamı gelecek"

Maçta forma giydiği için heyecanlı olduğunu anlatan Emin Bayram, "İlk oyuna girdiğimde heyecanlıydım ama sonrasında tempoya ayak uydurmaya çalıştım. Yıllardır Galatasaray altyapısındayım. Her oyuncu gibi benim de hayalimdi oynamak. Fatih Terim'e bana şans verdiği için teşekkür ediyorum. Bundan sonra devamı gelecek inşallah" ifadelerini kullandı.

Emin Bayram'ın beğendiği futbolcular kimler?

Kendi mevkisinde görev yapan beğendiği futbolcuların sorulmasına üzerine ise sarı-kırmızılı futbolcu, "Van Dijk ve Ramos’u seyrediyorum. Yakın zamanda buradan giden Ozan ağabey ile kendimi benzeştirmeye çalışıyorum. Bu saydığım isimler Avrupa'da benim pozisyonumda oynayan en iyi isimler" diye konuştu.

Saha göle döndü, hakem maçı oynatmaya devam etti