Eski Beşiktaşlı Emirhan İlkhan: ''14 yaşında futbolu bırakmayı düşündüm''

Ali Bozkurt
28.09.2022 - 11:54 | Son Güncellenme: 28.09.2022 - 12:02

Süper Lig ekibi Beşiktaş'tan İtalyan ekibi Torino'ya transfer olan Emirhan İlkhan, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlkhan, futbolu bırakmayı düşündüğünü açıkladı. Detaylar...

Eski Beşiktaşlı Emirhan İlkhan: ''14 yaşında futbolu bırakmayı düşündüm''

AJANSSPOR HABER

Süper Lig ekibi Beşiktaş'tan İtalya Serie A ekibi Torino'ya transfer olan genç oyuncu Emirhan İlkhan, Tuttosport'a açıklamalarda bulundu. İşte İlkhan'ın açıklamaları...

''Ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz''

Beşiktaş antrenmanlarına nasıl geldiğini anlatan Emirhan İlkhan, "İstanbul'da antrenman sahası bize çok uzaktı. Babam her gün bana eşlik edemiyordu. Her gün toplu taşıma ile gidip gelemiyordum. Gidip akşam dönüyordum. Çok fazla ders de çalışamıyordum. Ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz. 5 yıldan fazladır bu formayı giyiyordum ve devam etmemin imkansız olduğunu düşündüm. Benim gibi bir çocuğun İstanbul'da tek başına dolaşması tehlikeli olurdu." ifadelerini kullandı.

''Kendisine çok şey borçluyum''

En çok abisinin desteğini aldığını söyleyen Emirhan İlkhan, "Abim bana çok yardım etti. Bana, 'Sahip olduğun yetenekle burada duramazsın. Zaten binlerce kez fedakarlık yaptın. Her şeyi birden bırakamayız. Sana yardım edeceğim. Sen bunu hak ediyorsun. Eğer iyi bir futbolcu olamazsan vay başına' dedi. Kendisine çok şey borçluyum'' dedi.

İlgini Çekebilir
Beşiktaş'ta derbi primi belli oldu!
Habere Git

''Futbolu bırakmayı düşündüm''

Ders çalışamadığı dönemlerde futbolu bırakmayı düşündüğünü ifade eden Emirhan İlkhan, "14 yaşında futbolu bırakmayı düşündüm. Beşiktaşlı yöneticilerle konuştum ve artık devam edemeyeceğimi, toplu taşımayla antrenmana gidip gelmenin çok zor olduğunu söyledim. Geç saatlerde eve dönmek bir çocuk için oldukça tehlikeydi." açıklaması yaptı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler