AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Emrah Başsan: Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulübü!

İlk Yayınlanma : 01 Şub 2018 - 15:23 / Son Güncelleme : 01 Şub 2018 - 15:23

Emrah Başsan: Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulübü!

Ara transfer döneminde Galatasaray'dan Portekiz ekibi Vitoria Setubal'a geçen Emrah Başsan ve menajeri ilk kez Radyospor'a konuştu.

Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan oyuncunun menajeri Necdet Ergezen ve Emrah Başsan transfer sürecini anlattı.

'Emrah Başsan'ın yurt dışından talipleri vardı'

Emrah Başsan'ın menajeri Necdet Ergezen, "Emrah Başsan konusunda daha önce konuştuğumuzda da yurt dışından talipleri olduğunu söylemiştim. Bu kulüplerden en ciddisi Vitoria Setubal takımıydı. En sonunda da imzalar tamamlandı. Galatasaray ile karşılıklı sözleşmeler feshedildi.

'Emrah Başsan yurt dışını tercih etti'

Emrah yurt dışını tercih etti. Geçen sene F.Sittard takımında oynamıştı. Çok talepkar bir teklif vardı. Portekiz'in köklü kulüplerinden bir takım ile anlaştık"

'Buraya hedeflerim doğrultusunda geldim'

Menajer Necdet Ergezer'in arından sözlerine başlayan Emrah Başsan şöyle konuştu:

Gerçekten çok iyi karşıladılar. Ben böyle bir karşılama beklemiyordum. Başkanım ve hocamızla yaptığımız konuşmalarda çok başarılı olacağımı söylediler.

"Tabii ki önemli olan takımın puan kazanabilmesi. Buraya hedeflerim doğrultusunda geldim ve Avrupa'da her zaman oynamak istiyordum.

'Umarım Avrupa'da oynamaya devam ederim'

Geçen yıl F.Sittard takımında oynamıştım şimdi de V.Setubal takımına geldim. Umarım burada her şey güzel olur ve tekrar Avrupa'da oynamaya devam ederim.

'İnşallah Galatasaray şampiyon olur'

Her Türk oyuncusu Milli takımda oynamak ister. Ben de alt kategorilerde Milli takımı temsil etmiş bir oyuncuyum. Goller ve asist katkısı yaparak umarım A Milli Takıma kadar yükselebilirim.

Herkes ile konuştuk Galatasaray'da helallik aldık. Onlara canı gönülden başarı diliyorum. İnşallah Galatasaray şampiyon olur. Hem takımı hem de arkadaşlarımı destekleyeceğim. Herkese teşekkür ediyorum. Galatasaray Türkiye'nin en büyük kulübü ve Türkiye'nin en çok kupa kazanan takımıdır.

AJANSSPOR-