AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Emrah Başsan: "Lig yeni başlıyor! Kayserispor maçı..."

İlk Yayınlanma : 19 Ara 2018 - 19:23 / Son Güncelleme : 19 Ara 2018 - 22:23

Emrah Başsan: "Lig yeni başlıyor! Kayserispor maçı..."

Erzurumspor'un başarılı futbolcusu Emrah Başsan, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Fenerbahçe ile oynadıklar ve Süper Lig'de karşılaşacakları Kayserispor maçlarını değerlendiren Emrah Başsan'ın açıklamaları şu şekilde:

Gol pozisyonunda elimi kaldırarak gittim.Topun bana geldiği açıyı gördüm. Topun geldiği yöne doğru vurdum. Bu toplar kaleci için çok zor oluyor. Sonuçta hızlı gelişen bir atak olduğu için güzel bir gol oldu. Puan kazandırdığımız için mutluyuz.

"Takım ruhunu her zaman sahaya yansıtmalıyız"

Sonuçta kimin oynadığı önemli değil. 11 ya da sonrada girmiş bu artık önemli değil. Biz alt sıralardayız. Önemli olan buralardan çıkabilmek. Fenerbahçe gibi bir takım karşısında 2-0 geriden gelmek, reaksiyon vermek önemli. Takım ruhunu sahaya her zaman yansıtmalıyız.

Fenerbahçe gibi büyük bir camia ile oynadık. Onlar iştahlı başladı ve golü buldular. İlk yarı bitirken bir tane daha attılar. Maçın ikinci yarısına hem istekli başladık hem de daha kararlıydık. İkinci yarıda kaybedecek bir şeyimiz olmadığı için önde basmaya başladık. Erken bir gol bulduk. Golü ben attığım için daha mutluyum. Bu 1 puan bize umut verdi.

Bu hafta önümüzde Kayserispor maçı var. Fenerbahçe maçından daha zorlu. Lig daha yeni başlıyor, inşallah her şeyi yoluna sokarız.