• Diğerleri

Emre Belözoğlu konuştu! Fatih Terim mesajı...

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e destek mesajı gönderdi. Ayrıca Belözoğlu, antrenman programları hakkında konuştu. Emre Belözoğlu, Fatih Terim için ne dedi?
25 Mart 2020 11:34- Son Güncelleme - 25 Mart 2020 11:38

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla ilgili bir yorum da Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu'ndan geldi. Emre Belözoğlu, Fatih Terim için neler söyledi? Detaylar ve gelişmeler haberimizde...

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'de aktif rol almaya başladı

Emre Belözoğlu, son haftalarda kaptanlığın yanı sıra teknik ekipte de aktif olarak rol almaya başladı. Ancak Corona virüs salgını her şeyi olduğu gibi futbolu da durdurdu.

Emre futbolseverlere seslendi, Terim'e mesaj gönderdi

Fanatik'e konuşan tecrübeli oyuncu, hem futbolseverlere seslendi hem de Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerini gönderdi.

Emre Belözoğlu: "Fatih Terim güçlü bir insandır"

Emre Belözoğlu: "Fatih Terim güçlü bir insandır"

Emre Belözoğlu, "Fatih hoca büyüğümüzdür, çok güçlü bir insandır. En kısa sürede tamamen iyileşip görevine döneceğine eminim" ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu: "Virüs sebebiyle kimse canından olmasın"

Fenerbahçe kaptanı, "Sadece bizim vatandaşlarımız değil, bu virüs nedeniyle kimse canından olmasın. Herkes devletimizin ve yetkililerin uyarılarına harfiyen uysun. Biz futbolcular olarak bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Topluma örnek olmaya çalışıyoruz. Hiçbir şey insan hayatından değerli değildir" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin antrenman programı

Ayrıca Belözoğlu, "İlk etapta 10 gün boyunca evden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Daha önce pek denenmemiş bir yöntemi, video-idmanı başarıyla uyguluyoruz" dedi. (AJANSSPOR)

2. Hafta / Köln - Borussia Dortmund: 1-3 (Özet)