Emre Can: "Başarılar için sabırsızım"

1 Şubat 2020 18:33- Son Güncelleme - 1 Şubat 2020 15:35
Google news abonelik

Juventus'tan Almanya Ligi ekiplerinden Borussia Dortmund'a transfer olan Emre Can, süreçle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Zorunlu satın alma opsiyonuyla anlaşmaya varılan futbolcu, Dortmund ile büyük başarılar yakalayacağına inanıyor.

Emre Can: "Dortmund'da başarılı olacağıma ikna oldum"

Emre Can yaptığı açıklamada, "Dortmund ekibinin ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve birçok başarı kazanabileceğine inanıyorum. Bunu yapmalarına yardımcı olabileceğime ikna oldum. Başarılı olmak istiyorum. Dortmund'un her zaman beğendiği futbolculardan olmak güzel şey. Dortmund'u tüm dünyaya tanıtan bu büyük taraftarların önünde futbol oynayacağım için sabırsızım" ifadelerini kullandı.

Michael Zorc'tan Emre Can'a övgü

Borussia Dortmund'un Spor Direktörü Michael Zorc ise, "Savunmada ve orta alanda çeşitli sistemlerde forma giyebilen, uluslararası düzeyde bir futbolcuyla sözleşme imzaladık. Tekniği ve fiziksel varlığı olan ve başarılar kazanmak için güçlü bir iradeye sahip bir oyuncu" diye konuştu. (AJANSSPOR DIŞ HABER)

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!