Emre Kılınç'tan mevki ve adaptasyon açıklaması!

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Kılınç, Başakşehir maçı sonrasında açıklamalar yaptı. Adaptasyon sürecini kısa sürede nasıl atlattı? Galibiyet için ne düşünüyor?
20 Eylül 2020 21:19- Son Güncelleme - 20 Eylül 2020 21:19
Google news abonelik
Emre Kılınç'tan mevki ve adaptasyon açıklaması!

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray'ın yeni transferlerinden Emre Kılınç, Başakşehir'i 2-0 yendikleri maç sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı. Emre Kılınç, kısa sürede nasıl adapte olduğunu anlattı. Hangi mevkide daha rahat oynuyor? Bu soruya da yanıt verdi.

"Birbiri için mücadele eden bir takım vardı"

Emre Kılınç maçla ilgili değerlendirmesinde, "Sahada bugün bir biri için mücadele eden bir takım vardı. 1 haftada 3 maça çıktık ve kazandık. Bugün biraz geri çekildik ama skoru almıştık. Rakibe pozisyon vermedik, son dakikalar hariç. Kazandığımız için mutluyuz" dedi.

"Fatih Hoca ve Arda Turan bize çok yardımcı oluyor"

Takıma kısa sürede nasıl adapte olduğunun sorulması üzerine Emre Kılınç, "Hocamız ve Arda ağabey Allah razı olsun, bize çok yardımcı oluyorlar. Hiç kimse sıkıntı yaşamıyor. Yıllardır bu takımdaymışız gibi oynuyoruz. Birbirimiz için savaşmak önemli. Saha içerisinde uyum sorunu olmuyor" ifadelerini kullandı.

"Önemli olan kazanmamız"

Emre Kılınç saha içinde sürekli pozisyonunun değişmesi için ise "Çok mevki değiştiriyorum ama bu benim için sorun değil. Önemli olan kazanmak. Hocam katkı verdiğimi düşünüyorsa ne mutlu bana" diyerek sözlerini tamamladı.