AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Emre Kocadağ: "Galatasaray'ın stadında şampiyon olmak..."

İlk Yayınlanma : 01 May 2021 - 22:54 / Son Güncelleme : 01 May 2021 - 22:59

Süper Lig takımlarından Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Hatayspor'u 7-0 mağlup ettikleri maç sonrası konuştu. Kocadağ, "Fantastik bir skor var, 7-0" dedi. İşte detaylar.

Emre Kocadağ: "Galatasaray'ın stadında şampiyon olmak..."

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Hatayspor'u 7-0 yendikleri maç sonrası konuştu.

Fantastik bir skor

Fantastik bir skor ile maçı kazandıklarını belirten Kocadağ, "7 günde 3. maç. Fantastik bir skor var, 7-0. Uzun dönemdir almadığımız bir sonuç. Zor geçeceğini düşündüğümüz bir maçtı ama Beşiktaş bugün oynadığı oyun, inanç ve azimle bulunduğu ne kadar hak ettiğini, ana sütü gibi helal olduğunu göstermiştir. Daha bitmiş bir şey yok. 

Şampiyon olmak istiyoruz

Bu avantajı koruyup, şampiyon olmak istiyoruz. Artarak devam eden motivasyonumuz ve inancımız var. Taraftarlarımız bayrakları çıkardı ve ütülemeye başladı ama sakin olsunlar. Önümüzdeki maçları da kazanalım, matematiksel olarak yakalayalım Bizim Beşiktaş sevdamız ve kavgamız hiçbir zaman bitmez. Beşiktaş camiası, hiçbir zaman altın tepside şampiyonluk görmemiştir. Saha içinde sonuna kadar mücadele etmiştir. Bizim de mücadelemiz sonuna kadar sürecek.

Galatasaray'ın stadında şampiyon olmak...


Sezon boyunca sakatlıklar yaşadık ama önemli olan takım olarak bir bütün olmak. O yüzden eksikler artık çok fazla önemli değil bizim için. Galatasaray'ın stadında şampiyon olmak gibi bir ekstra motivasyonumuz yok. Bizim hedefimiz en başından beri şampiyon olmak, nerede olduğu önemli değil" dedi.