• Diğerleri

"En iyi oyuncu olmak için gerekli şeye sahip"

8 Haziran 2020 17:02- Son Güncelleme - 8 Haziran 2020 17:09
Google news abonelik

Brezilyalı eski futbolcu Cafu, aktif futbolcular içinde Cristiano Ronaldo ve Messi'nin ardından dünyanın en iyi futbolcusunun Neymar olacağını söyledi.

"Aralarında seçim yapmak zor"

FIFA'nın resmi internet sitesinde konuşan Cafu, Messi ve Ronaldo hakkında sorulan soruya, "Dünya futbolunun iki büyük gücünden bahsediyoruz. 15 yıldır dünya futbolunun zirvesindeler. Aralarında seçim yapmak çok zor. İkisi de muhteşem futbolcular" ifadelerini kullandı.

Messi ve Ronaldo'nun ardından en iyi futbolcu unvanını Neymar'ın alacağını söyleyen eski futbolcu, "Bence Neymar gezegendeki en iyi futbolcu olmak için gereken her şeye sahip" dedi.

"Dünyanın en iyilerinden biri olabilir"

"Dünyanın en iyilerinden biri olabilir"

Liverpool'un 21 yaşındaki sağ beki Trent Alexander-Arnold hakkında övgü dolu sözler kullanan Cafu, "Heyecan verici bir futbolcu, nadir bir yetenek. Olduğu gibi oynamaya devam ederse dünyanın en iyilerinden biri olabilir. Tekniği mükemmel ve çok kaliteli bir futbolcu. Onda Brezilyalı stili var. Onu izlemeyi seviyorum.

Liverpool'da oynamak onun daha iyi olmasına yardımcı olacak" şeklinde konuştu.

Öte yandan Cafu, 2022 Dünya Kupası'nın ardından teknik direktörlük yapmak istediğini ve futboldaki deneyimlerini aktarmanın güzel olacağını vurguladı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 8