AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Epözdemir transfer mesajı verdi! Ghezzal'da son durum...

Ajansspor Editör
Emrah Karalinc
İlk Yayınlanma : 16 Tem 2021 - 14:28 / Son Güncelleme : 16 Tem 2021 - 14:31

Galatasaray yönetimi PSV maçı öncesi transferde yoğun mesai harcıyor. Yöneticilerden Rezan Epözdemir, transfer mesajı verdi. İşte detaylar...

Epözdemir transfer mesajı verdi! Ghezzal'da son durum...

Burhan Can TERZİ - AJANSSPOR

Galatasaray’da sıcak saatler yaşanıyor. Geçen sezon Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun sarı-kırmızılı kulübün futbolcusu Oğulcan Çağlayan’a verdiği ceza sonrası dönemin yönetiminin yaptığı itirazla ön tedbir geçtiğimiz günlerde kalkmıştı. Fakat; buna rağmen Türkiye Futbol Federasyonu, Oğulcan’ın lisansını hâlâ çıkarmadı.

Galatasaray, PSV maçında oynatmak istediği oyuncuyu dışarıda bırakmak zorunda

Galatasaray’ın PSV Eindhoven ile oynanacak maç öncesi UEFA’ya göndereceği kadro listesinin süresi 16 Temmuz 01:00 itibarıyla doldu. Dolayısıyla Oğulcan’ın ismi listede yer almadı. 20’sine kadar ise iki isim değişikliği hakkı bulunuyor, Galatasaray bu süreçte iki yeni transfer yaparsa yine sarı-kırmızılı kulüp oynatmak istediği bir oyuncuyu dışarıda bırakmak durumunda kalacak.

Epözdemir de transferi işaret etti

Galatasaray Başkan yardımcısı Rezan Epözdemir de “Biz iki değişiklik hakkını yeni yapacağımız transferlerden yana kullanmayı düşünüyorduk” şeklinde konuştu. Epözdemir aynı zamanda 20’sine kadar iki transfer yapacacaklarının da mesajını vermiş oldu.

Florya önce sol bek ve orta saha diyor

Teknik heyetin, Galatasaray yönetiminden 20’sine kadar yetiştirilmesi istenen iki transfer sol bek ve orta saha transferi. Cimbom, Gedson Fernandes ile birlikte Alioski, Patrick Van Aanholt ya da Kurzawa’dan birini kadroya katmayı hedefliyor.

Ghezzal’da avantaj Aslan’da

Galatasaray Rachid Ghezzal transferini de neticelendirmeye yakın durumda. 2.6 milyon Euro’da oyuncuyla anlaşmaya varan sarı-kırmızılılar, Beşiktaş’tan yeni bir hamle gelmediği takdirde Cezayirli yıldızı çok yakın zamanda sarı-kırmızılı formayı giydirmeye hazır.