Galatasaray Başkanvekili Erden Timur Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu! Kayıtları Açıklayacağız...

Burak Alaca
02.06.2023 - 19:57 | Son Güncellenme: 02.06.2023 - 20:11

Süper Lig'i şampiyonlukla tamamlayan Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek ve Başkanvekili Erden Timur, Sarı-Kırmızılar'ın gerçekleştirdiği antrenman sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu! Kayıtları Açıklayacağız...

AJANSSPOR-HABER

Spor Toto Süper Lig'de sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray'ın bugün gerçekleştirdiği antrenmanın sonunda Başkan Dursun Özbek ve Başkanvekili Erden Timur önemli açıklamalarda bulundu.

Erden Timur: "Sezon bitsin anlatacağız"

Daha önce ellerinde bazı belgelerin, kayıtların olduğuna dair açıklamaları ile sık sık gündeme gelen Erden Timur konuya ilişkin "Sezon bittiğinde açıklayacağım demiştim. Sürekli manipüle ediliyor. Çok şey açıklayacağız dedim. Onları sezonu bitirdiğimiz anda açıklayacağız." dedi.

Erden Timur: "Son haftadan sonra açıklayacağız"

Açıklamayı şu anda doğru olmadığını vurgulayan Timur "Şu anda bu tip şeyler açıklandığında, daha sonra bir hata yapılsa açıklamalara bağlanacağı için ligin doğru gitmesi açısından biz lig bittikten sonra açıklayacağız. Belge, bilgi, kayıt diye manipüle ediliyor tabii ki şeyler var ama ben hepsini açıklayacağım dedim. Son haftadan sonra açıklayacağım" dedi.

İlgini Çekebilir
Galatasaray, PSG ile masada! İşte Icardi teklifi
Habere Git

Dursun Özbek: "Her takıma nasip olmaz"

Şmpiyonluk ile ilgili düşüncelerini aktaran Başkan Dursun Özbek "Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Cumhuriyet'in 100. yılında şampiyonluk her takıma nasip olmaz. Galatasaray bunu hak etmişti. Galatasaray'ı seven herkese 100. yıl şampiyonluğu armağan olsun. Oyuncularıma, teknik kadroma, taraftarıma, camiama büyük bir teşekkür gönderiyorum" dedi.

Dursun Özbek: "Artık hedefimiz Avrupa"

Artık bir numaralı hedeflerinin Avupa kupalarında başarı sağlamak olduğunu belirten Özbek "Artık hedefimiz Avrupa. İnşallah orada da taraftarımızı, camiamızı memnun edecek sonuçlar almaya çalışacağız" dedi.

Dursun Özbek: "50 bin kişi dar geliyor"

Önümüzdeki sezon için hazırlıkları tamamlamak istediklerini belirten Özbek "Şu anda önümüzdeki sene için ile Erden Timur ile çalışıyoruz. Hazırlıklarımızı çok önceden yapmıştık. İnşallah en iyi şekilde hazırlıkları tamamlayacağız. Galatasaray taraftarı önümüzdeki sene de mutlu ve huzurlu maçlara gelecekler. Artık stadımızı büyütmenin peşindeyiz. 50 bin kişi dar geliyor. Buradan taraftarlarıma tekrar teşekkür ediyorum." dedi.

İlgini Çekebilir
"Kupamız çalındı" dediler, dikkatleri çektiler! Aksaray'dan Galatasaray'a maç teklifi
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler