AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Erdinç Sözer: "Sivas deplasmanında kazanmak büyük sevinç"

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 10 Nis 2022 - 18:54 / Son Güncelleme : 10 Nis 2022 - 19:12

Sivasspor deplasmanından 2-0 galibiyetle ayrılan Başakşehir’de Teknik Sorumlu Erdinç Sözer maç sonu açıklamasında üç puandan mutlu olduklarını söyledi.

DG Sivasspor deplasmanından 2-0 galibiyetle ayrılan Başakşehir’de Teknik Sorumlu Erdinç Sözer maçın ardından “Biz istediğimizi başardık. 2-0 galibiyetle ayrılmak çok önemli bu maçta. Sevincimiz çok büyük” dedi.

Sivas deplasmanında kazanmak zor

Erdinç Sözer "Sivas deplasmanında kazanmak çok zor. Sivas çok disiplinli bir takım. Çok güzel savunma yapıyorlar. Duran toplar ve yan toplarda çok tehlikeli bir takım. Onun için bizim buradaki galibiyetimiz çok önemli. Her maçı galibiyet için oynuyoruz. Böyle zor bir deplasmanda galibiyet almayı başardık, takımı tebrik etmek gerekiyor. 

Önerilen Haber
Sivas'ta Deniz var!
Sivas'ta Deniz var!

 Sevincimiz çok büyük

90 dakika boyunca takım olarak sahada güzel çalışmalar yaptık. İsteklerimizi ve çalıştıklarımızı sahanın üzerine yansıttık. İlk yarı ve ikinci yarıya çok güzel başladık. Topa sahip çıktık ve bu galibiyeti alabildik. Yine de Sivas pozisyona girebildi. Kalecimiz Volkan bugün çok güzel bir performans sergiledi. 4-5 pozisyonda çok güzel kurtarışlar yaptı. Biz istediğimizi başardık. 2-0 galibiyetle ayrılmak çok önemli bu maçta. Sevincimiz çok büyük” diye konuştu.