Erdinç Sözer: "Emre Belözoğlu iyileşir ve yarın bize katılabilir"

05.10.2022 - 20:24 | Son Güncellenme: 05.10.2022 - 20:32

Konferans Ligi’nde yarın oynanacak Rigas FS - Başakşehir FK maçı öncesi, Başakşehir Teknik Yardımcı Antrenörü Erdinç Sözer ve Junior Caicara konuştu.

UEFA Konferans Ligi’nde Başakşehir'in yarın akşam oynayacağı Rigas FS maçı öncesi yardımcı antrenör Erdinç Sözer ve Junior Caicara basın toplantısına katıldı. 

Emre hocaya geçmiş olsun diyoruz

 Yarınki maç ve üst solunum enfeksiyonu sebebiyle takımla seyahat edemeyen Teknik Direktör Emre Belözoğlu hakkında Sözer “Bizleri yarın güzel bir maç bekliyor. Emre hocaya geçmiş olsun demek isteriz ekipçe. Yarın umarım iyileşip maçta takıma katılır. Biz hedefimiz doğrultusunda devam etmek istiyoruz. Konferans Ligi’ne çok iyi başladık ve iki galibiyetle güzel bir yol açtık. Bunu yarın sürdürmek istiyoruz. Buna göre takımı maça hazırlayacağız. Yarın güçlü bir rakip bekliyoruz fizik olarak. Kendi liglerinde 3. sıralar. Duran toplarda dikkatli olmamız gerekiyor. Her zaman kendi oyunumuzu sahaya yansıtmak istiyoruz.”  dedi

Bazı değişiklikler olabilir

Sözer "Her zaman olduğu gibi takımımıza güveniyoruz. Bazı değişiklikler olabilir, ona göre takımı hazırlayacağız. Her zamanki gibi istekli ve motive bir şekilde maça başlayıp öyle de bitirmek istiyoruz” diye konuştu.

 

İlgini Çekebilir
Başakşehir Emre'siz kaldı!
Habere Git

Yarın duran toplara dikkat etmemiz gerekiyor

Basın mensuplarının rakip hakkında yönelttiği soruları yanıtlayan sağ bek Junior Caicara “Rakibimizi çevremdeki insanlara sordum. Onların geçen sezonu şampiyon bitirdiklerini biliyorum. Bu sezon ise 3.’ler. Antrenörümüzün dediği gibi uzun ve kuvvetli bir takım. Yarın duran toplara dikkat etmemiz gerekiyor.” dedi.

Ekstra efor sarf etmemiz gerecek

Maçın oynanacağı saatteki hava durumu üzerine sorulan soruya Caicara “Saha dışı etkenlerin bizim ekibimizi pek etklediğini düşünmüyorum. Hatta havanın serin olmasını  sıcağa nazaran daha avantajlı buluyorum. Onların iyi hazırlandığını biliyoruz. Onları iyi analiz ettik, iyi hazırlandığımızı düşünüyorum.” diye konuştu.

Senin için hazırladığımız haberler