Eric Maxim Choupo - Moting resmen açıkladı: “Beşiktaş’ı istiyorum”

Bülent Uygun, Eric Maxim Choupo-Moting ve Comolli hakkında flaş açıklamalarda bulundu
12 Ocak 2019 11:22- Son Güncelleme - 12 Ocak 2019 14:22
Google news abonelik

Katar'ın Al Rayyan takımında görev alan teknik direktör Bülent Uygun, Beşiktaş'ın gündeminde yer alan  PSG'nin Kamerunlu golcüsü Eric Maxim Choupo-Moting ve Comolli hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Bülent Uygun, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu. İşte detaylar...

"Eric Maxim Choupo-Moting PSG'de önemli bir oyuncu. Fakat PSG’de kadroya girmekte zorluk çekiyor.  Choupo-Moting'in arkadaş çevresi Türk.  Choupo-Moting çok iyi de Türkçe konuşuyor.  Choupo-Moting, 15 gün önce Doha'da yardımcım Sefer Yılmaz'a tatil yaptı, Sefer Hoca'ya da Türkiye'yi sordu. Beşiktaş'ı istediğini ifade etti. Ekonomik anlamda şartlar sağlanırsa golcü oyuncu Beşiktaş'a gelecektir"

"Wesley Sneijder, Türkiye'ye dönmüyor. Sneijder bu sezon Katar'da devam edecek.  Sneijder ile Adana Demirspor'la görüştü. Sneijder görüşmemizde Adana Demirspor'u övdü ve "Yaz transfer döneminde Adana Demirspor neden olmasın? Başkan Murat Sancak çok samimi bir insan benim için özel uçak bile yolladı ama Adanalıları 'Ayıkamadık'  olsun gelince 'Ayıkırız' dedi. Ayıkamadık cümlesi Adana'da meşhurdur. Ben daha önce bu terimi kendisine söylemiştim. Murat Sancak gibi insanların sayısı Türk futbolunda artmalı"

"Comolli için Nice iddiasını ben de okudum. Comolli'yi hemen göndersinler... Hem de özel uçak tutup göndersinler... Fenerbahçe'nin bu durumda olmasının en önemli sebebi Comolli'dir. "

AJANSSPOR

Didier Drogba | İz Bırakanlar - Premier League