Erkan Koca: "Ben Eskişehirspor'un Büyüklüğünü TFF'ye Gittiğimde Gördüm"

İsa Kethüda
26.02.2023 - 14:24 | Son Güncellenme: 26.02.2023 - 14:26

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, Eskişehirspor'un büyüklüğünü Türkiye Futbol Federasyonu'na gittiğinde gördüğünü belirterek, "Öncelikli hedefimiz bu sene ligde kalmak" dedi.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'ndeki kahvaltı organizasyonunda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İlk hedef ligde kalmak

Toplantıda konuşma yapan Başkan Koca, hedeflerinin bu sezon ligde kalmak, önümüzdeki sezon ise iddialı bir başlangıç yaparak üst sıralara oynayan takım oluşturmak olduğunu dile getirdi.

"Önümüzde final niteliğinde 13 tane maç var"

Kamp dönemi, kritik maçlar, yeni transferler, kulübün mali ve idari çalışmaları hakkında bilgiler veren Koca, "Önümüzde final niteliğinde 13 tane maç var. 

Öncelikli hedefimiz bu sene ligde kalmak ve önümüzdeki seneye hazır olmak. Yazın çok çalışarak, bu sene kurduğumuz kadroyu elimizde tutarak iddialı bir şekilde liga başlamak istiyoruz. 

"Eskişehirspor'un büyüklüğünü, Türkiye Futbol Federasyonu'na gittiğimde gördüm"

İnşallah bu birliktelik bozulmaz. Ben Eskişehirspor'un büyüklüğünü, Türkiye Futbol Federasyonu'na gittiğimde gördüm. Federasyonda bizlere gösterilen ilgi ve bize sunulan şeyler Eskişehirspor'un büyüklüğünün göstergesidir.

"Bu yüzden gece gündüz çalışıyoruz"

O yüzden artık 'Eskişehirspor kapanıyor, öldük, bittik' yerine, takımın başarılarla ve şampiyonluklar ile anılmasını istiyoruz. Bu yüzden gece gündüz çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler